Origin setup problemi

frantic91

Centipat
Merhaba,

Origin programını indirdikten sonra setup yaptığımda latest Version'ı yüklerken bir anda bitiyor ve Origin'e giriş yapamıyorum eksik yüklemeden dolayı. Başka bir bilgisayarımda denediğimde herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. Sizce neden setup yapmayı bir anda durduruyor nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

Denetim Masasından eğer Origin listede varsa kaldırmayı deneyin, ardından kurulum yaptığınız dosyanın yolunu bulup Origin klasörünü silin (Örn: C:\Program Files (x86)\Origin). Son olarak, kurulum dosyasını yönetici olarak çalıştırıp deneyin.

Denedim fakat olmadı.Onun dışında dll dosyaları ile ilgili yapılması gerekenleri de yaptım Technopatta Origin'in açılmadığına dair konulara bakarak o da çözüm olmadı.Latest version'ı yüklerken ne gibi bir sorunla karşılaşıyo olabilir de kurulumu eksik yapıyo onu çözemiyorum.

Antivirüs programı veya kurulum dosyası yok. Bu arada kurulum dosyalarını karşılaştırdım diğer bilgisayarla orada da bir fark bulamadım. Acaba DLL dosyalarıyla ilgili eksik yaptığım bir şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı