Origin Şifre Sıfırlama

Oğuzhan Ƽȝ

Hectopat
Benim bir origin hesabım vardı. İçinde BF3 ve Crysis 2 var fakat ben şifreyi unuttum. Birkaç gün öncede arkadaşlarım ile BF3 oynamak için giriş yaptım hesabıma. Şifrem yanlış dedi. Şifremi sıfırlamak istedigimde ise email eposta adresime gelmiyor. Reset password kısmında URL kısmında hangi ülke ile giriş yaptığınızla ilgili RU,US,TR vb. URL'yi değiştirip yazdım fakat bazılarında Not found bulundu. Rus IP ile girip denedim, gene olmadı. Canlı desteğe bağlanıyım dedim, kaç saat bekledim, 5 dk sonra iletişime gireceksiniz yazıyor, yarım saat oldu bağlanamadı. Hesabımı nasıl geri alabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı bende de olmuştu. Sonradan farkettim ki mail adresim değiştirilmiş. Hesabım çalınmış kısacası. Nasıl olduğuna dair bir fikrim yok. Ne kadar çabalasam da alamadım hesabımı geri. İçinde BF3 ten tut BF1'e kadar vardı:(.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı