Origin ve Uplay'de "0xc0000005" hatası

Emrearg

Femtopat
Daha fazla  
Origin ve Uplay'de 0xc0000005 hatsı alıyorum ikisine de denemediğim şey kalmadı. Process Monitor de hata raporlarını aldım yine olmadı.

Ekran görüntüsü 2021-05-08 150828.png

Ekran görüntüsü 2021-05-08 150837.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine pek bir şey yok. Yüklediğiniz yazılımlardan kaynaklı olabilir. SFC ve DISM komutlarını uygulamayı dener misiniz? Bunlardan da sonuç alamazsak temiz kurulum mantıklı bir seçenek gibi gözüküyor. Yine de başkalarının yorumlarını almak lazım.

originde uygulamadan çıkış yapılmıyor bu hatayı veriyor görev yöneticisinden kapattım şimdi tekrar üstüne tıkladım bu sefer böyle bişey çıktı üsütüne tıkladım origini tekrar indirdi tekrar kurdum uygulamayı açıldı yine çıkış yapılmıyor

Ekran görüntüsü 2021-05-08 185339.png
Yine pek bir şey yok. Yüklediğiniz yazılımlardan kaynaklı olabilir. SFC ve DISM komutlarını uygulamayı dener misiniz? Bunlardan da sonuç alamazsak temiz kurulum mantıklı bir seçenek gibi gözüküyor. Yine de başkalarının yorumlarını almak lazım.
Sağol hocam yardımlarıniçin kusura bakma vaktini aldım bakarım olmadı mecburen bilgilerimi alır bir format denerim

Son düzenleme:
Sorununuzun işletim sistemi kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Zaten zararlı yazılımlar da barındırıyordu sisteminiz. SFC ve DISM komutları da işe yaramazsa temiz kurulum yapmayı düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı