Origin Yedekten Geri Yükleme

Furkan Çolak

Kilopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i3 12100F
Biostar H610MH
XPG Gammix C16 3200MHz 2x8
Palit RTX 3060 Ti
Crucial P3 3500/3000 1TB
Meslek
CNC Lazer Operatörü
Arkadaşlar merhaba... 2 gün önce bilgisayara format attım. Formattan önce yedeklediğim BF4, FIFA 16, Need for Speed gibi oyunları Origin Games klasörü içerisine kopyaladım. Ardından Origin'e girip oyunları yükleme klasörünü de aynı klasörü seçtim. Ardından oyunları yüklemeye başladığımda DLC'ler hariç oyun datalarını silip baştan yüklemeye başladı. Yani yedekten oyunları geri yükleyemiyorum.

İlk olarak BF4'ü yükleyecektim. Malesef yedek klasörümden Origin Games'e kopyalamak yerine taşımıştım. Origin'den yüklemeye başladığımda saniyeler içinde oyun silindi ve 0'dan indirmeye başladı Yaklaşık 30 GB çöpe gitti.

İyi sosyaller...

EDIT: Origin oyun yedekleme rehberi

Bunu daha önceden biliyorum ve uyguladım ancak bu kez download resuming kısmında takılıyor.

Tamamdır hallettim. Konu kilitlenebilir :D

Çok büyük boyutlu oyunlarda oyunun bütün dosyaları doğrulandığı için işlem uzun sürüyor.

Ayrıca tamam halettim diye bir şey yok. Çözümü yazmanız bir kuraldır.

Hallettimden kastım sizin yaptığınız işlemi yanlış uygulamış olmam ve doğrusunu gerçekleştirmemdi. Haklısınız tabi bilgilendirmem gerekirdi. Özür dilerim.

Yaptığım yanlışa gelirsek; indirme işlemi başladığı an pause'a basıp, yedek dosyaları hedef dizine kopyalarsak eğer yedek dosyaları kabul etmiyor ve onları silip, çevrimiçi olarak yeni dosyaları ediniyor Origin. Yani bir miktar dosyanın indirilmesi gerekiyor. Yedekten oyun yükleme rehberinde bahsettiğiniz gibi indirme işlemi esnasında %1'i beklemekte fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı