Origin'de "The Game Battlefield™ 1 does not appear to be installed." hatası

Jolder

Hectopat
Daha fazla  
Günler önce Steam'den EA Play ile BF1 yükleyip oynamıştım. Üyelik bitince silip kaldırdım. Fakat geçen gün Amazon Prime Gaming BF1 verdi bedava (hala da veriyorlar sanırım). Ben de aldım ve kodu Origin'e girdim. Origin kütüphanemde iki tane BF1 oldu ve ben Steam yazana bastım ve gece boyunca yükleyip sabah oynadım biraz. Sonra oyunu kapattım, pulp fiction izledim ve Steam'den tekrar oynayayım dedim ama açılmadı. Origin'e girince uyarı verdi "The Game Battlefield™ 1 does not appear to be installed. Please install it or try relaunching the Game.". Origin üstünde play tuşuna basamıyorum ne yapmam lazım?

orig.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Origin üzerinden almış oluyorsunuz. Steam ile oynamayacaksınız. Sağdaki oyun Amazon'un verdiği. Yanlışsam düzeltsin arkadaşlar.

Yüklemede sıkıntı olmaz da steam hesabında oyun yoksa oynaman mümkün olmaz zaten.
Sağdakini yükleyince oynayabilirsin muhtemelen. Bilen varsa yazsın ama tahminimce sorun odur.

Teşekkür ederim.Peki hızlı yüklemenin bir yolu var mı mesela dosyaları taşımak falan?
Hiç sanmıyorum. Aynı oyun olsa bile farklı clientler o yüzden silip tekrar yüklemeniz gerekir. Client oyun dosyalarını doğrulayamaz öyle bir durumda.
Yine de biraz daha beklerseniz benden başka biri yazar belki bir yolu vardır. Yanlış yönlendirmek istemem. İyi günler :)

Geri
Yukarı