Çözüldü OriginThinSetup.exe 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

N0vaBetrayel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Almanya / Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10 temiz kurulum sonrası PC'ye Origin ve pek çok farklı program yükledim Steam, Epic Games vb. hepsi yüklendi fakat Origin'de bu hata sebebiyle indirme yapamıyorum. Daha önce Origin'de benzer sorunla karsılasmıstım, uzun süre olması sebebiyle nasıl yaptığımı unutmusum. Pek çok video izledim fakat nedense hala yapamıyorum. Raporu paylaşıyorum şimdi.

unknown-png.615967

Son düzenleme:
Çözüm
  1. C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll / C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll. C:\Windows\System32\vcruntime140.dll / C:\Windows\System32\msvcp140.dll. Bunları silin.

Merhaba, bu işlemi yapın. Olmadıysa MediaFire'a raporu yükleyerek bizimle paylaşın.
  1. C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll / C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll. C:\Windows\System32\vcruntime140.dll / C:\Windows\System32\msvcp140.dll. Bunları silin.

Merhaba, bu işlemi yapın. Olmadıysa MediaFire'a raporu yükleyerek bizimle paylaşın.

Çözüm

C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll / C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll.
C:\Windows\System32\vcruntime140.dll / C:\Windows\System32\msvcp140.dll.

Windows'a girip isimleri arattım ve sildim. Suan söylediğiniz programları indiriyorum.

Raporu paylaştım.

Söylediğim işlemi uygulamamışsınız.

C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll.

Silin üstteki linkten programları kurun.

Silmemi istediginiz bu dosyaları az önce kaldırdım Yönetici onayıyla.

OriginThinSetup.exe 0xc000007b hatası gitti sanırsam, şu an aldığım hata;

Kod yürütülmesi devam edemiyor çünki MSVCP140.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir. Bunu nereden yükleyebilirim?

Güncel. OriginThinSetup.exe VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll bulunamadı hatası alıyorum.
@Emre C
Güncelleme: VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll bu iki dosyayı Windows içerisinde ki SysWOW64 klasörüne kopyala yapıştır yaparak sorunu çözdüm. 0xc000007b hatasının çözümü için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili hocam, attığım kurulumları tam olarak, doğru yapsaydınız bulunamadı hatası almazdınız. Kurulumlarda sıkıntı çıktı mı? Kopyala yapıştır yöntemi sıkıntılı. El ile DLL dosyası atmayın, ileride sorun çıkartır size.

Sevgili hocam, attığım kurulumları tam olarak, doğru yapsaydınız bulunamadı hatası almazdınız. Kurulumlarda sıkıntı çıktı mı? Kopyala yapıştır yöntemi sıkıntılı. El ile DLL dosyası atmayın, ileride sorun çıkartır size.

Hayır kurulumlarda bi sorun cıkmadı hepsi sorunsuz bi sekilde yüklendi. Bulunamadı hatasını bende anlayamadım acıkcası ama çok basit bi şekilde halloldu gibi.

O zaman bir şeyi eksik kurdunuz.

TV bilgilerinizi paylaşın.

O zaman bir şeyi eksik kurdunuz.

TV bilgilerinizi paylaşın.

Bilgiler silindi.

Silmemi istediginiz bu dosyaları az önce kaldırdım yönetici onayıyla.

OriginThinSetup.exe 0xc000007b hatası gitti sanırsam, şu an aldığım hata;

Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSVCP140.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir. Bunu nereden yükleyebilirim?

Güncel. OriginThinSetup.exe VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll bulunamadı hatası alıyorum.
@Emre C
güncelleme: VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll bu iki dosyayı Windows içerisinde ki SysWOW64 klasörüne kopyala yapıştır yaparak sorunu çözdüm. 0xc000007b hatasının çözümü için teşekkürler.

Arkadaşlar burada yaptığım işlem yanlış ve hatalıydı. Bu şekilde yapmanız durumunda ileride tekrar aynı hatayla karşılaşmanız kesin. @Emre C hocam sağ olsun TW üzerinden bağlanıp atmış olduğu linklerde ki dosyaları indirerek sorunu kesin olarak çözdü ve elle dosya kopyalamaya gerek kalmadı. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı