Orijinal Battlefield 3 Açılmıyor

Ahmet Can BAKIR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün gidip Battlefield 3'ü satın aldım. Bilgisayarım oldukça iyi bir bilgisayardır, yani o yüzden olduğunu sanmıyorum.

Format atmadan önce çok rahat bir şekilde oynuyordum ama Windows 8.1'e geçmem gerekti.
Şimdi ise oyunu orijinal CD'sinden yükledim ve bir hata alıyorum. Update'ler falan hepsi de tamam. Üstelik format atmadan önce oynadığım sistem de 32 bit sistemdi. Kısa sürede dönerseniz çok sevinirim.

• İşletim sistemim: Windows 8.1 32 Bit
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı : AMD Radeon HD 7800 Series 256 bit
  • İşlemci: AMD FX-6300
  • --------------------------------------ÇÖZÜLDÜ--------------------------------------
vavavava.jpg

Son düzenleme:
Origin'den Play dedikten sonra sizi battlelog'a yönlendirecek, altın sarısı renkte bir uyarı olur sağ üst köşede oradan güncel tarayıcı eklentisini indirin, ve tarayıcıda çalışmasına izin verin.
Ayrıca oyunun dosyalarını kontrol edin ve güncellemeleri de.

Origin'den Play dedikten sonra sizi battlelog'a yönlendirecek, altın sarısı renkte bir uyarı olur sağ üst köşede oradan güncel tarayıcı eklentisini indirin, ve tarayıcıda çalışmasına izin verin.
Ayrıca oyunun dosyalarını kontrol edin ve güncellemeleri de.
Oyuna girdim fakat bu gün başka bir hata aldım. Bilgisayarıma format atınca düzeldi. Bu gün girdiğim zaman ise dediğim gibi bu hatayı aldım:
fafaf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı