Orijinal beyblade nereden alınır?

Sco_rpion

Hectopat
Yer
Los Santos
Daha fazla  
Meslek
Yancı
Orijinal beyblade arıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Beyblade'leri tanıyorsanız orijinal olup olmadığını görünce anlarsınız zaten. Çok kolay da anlaşılabiliyor.

Mesela orijinal bir Nemesis:

Ve sahte bir Pegasus:

Ha direkt mağaza soruyorsanız, internetten yorumu iyi olan bir yerden alabilirsiniz.

Hocam internette 230 TL'ye buldum büyük ihtimal çakmadır orijinal satan yer yok çakmalar çok mu kötü olur fikriniz var mı? Alacağım ürün Beyblade Bb80 Metal Fusion Gravity Perseus Fırlatıcısız Efotech[kopyası] Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Fırlatıcısı yok, evvel ona dikkat edin.

Perseus'un orijinalini hiç görmedim fakat görsele bakınca da orijinal gibi gözüküyor. Genel olarak internette Perseus'un bir araştırmasını yaparsanız neye benzediğini çıkarırsınız. Orijinal mi değil mi anlarsınız. Çok detaylı bakmanıza gerek yok. Google'dan aratıp görsellere veya alışverişe tıklasanız bile yeter.

Hocam görüntüyü adam zaten güzel koyar benim için ilk çarpışma elimde kalmaması önemli. Neyse çok satan yok zaten mecbur buralardan alacağız.

Hocam görüntüyü adam zaten güzel koyar benim için ilk çarpışma elimde kalmaması önemli. Neyse çok satan yok zaten mecbur buralardan alacağız.
Genelde öyle durumlarla karşılaşmayız Beyblade'de. Daha evvel gördünüz mü siz bilmiyorum fakat zaten 2 türlü olur. Ya öyle görünüşten belli olur çakma olduğu, ya da görünüşten belli olur orijinal olduğu.

Yıllar önce Aliexpress'ten 30 tane civarı aldım tanesi 1 dolara gelmişti hala sapasağlam hepsi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…