Orijinal CS 1.6'da FPS düşüşleri

332707

Hectopat
Modlayarak oynadığım CS 1.6 serverım var, eski laptopumda oynuyorum ve sürekli FPS dropları oluyordu, modları silsem bile oluyordu, bir ara kardeşimin RX 5500 XT 8 GB ekran kartlı bilgisayarında denedim, onda da aynı hareketlerde FPS dropları oluyor. Bir arkadaşım Steam'deki CS 1.6'nın gelen güncellemeler yüzünden herkeste kastığını, oyunyöneticisi gibi yerlerden indirip oynarsam sorunun çözüleceğini söyledi ama korsan olduğu için pek güvenemedim bilgisi olan var mı bu konu hakkında? Arkadaşımın söylediği doğru olabilir mi? Çünkü internette araştırırken bu FPS drobunun Steam'den oynayan çoğu kişide olduğunu gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
@332707 Steam'in oyun içi arayüzünü kapatmayı deneyin. Maalesef başka bir çözüm önerisi gelmiyor aklıma.

Ayrıca, korsan sürümü denemeyi bile düşünmeyin. Çoğu virüs içeriyor.
Hepsi değil.

xxxxdurağı ve xxxxyöneticisi Türkiye'de herhangi bir bilgisayarda bulunacak kadar ünlü korsan 1.6 oyunu var. Ben de orijinal oyunun sorununu çözemediğim için korsan oynuyorum.

Modlayarak oynadığım CS 1.6 serverım var, eski laptopumda oynuyorum ve sürekli FPS dropları oluyordu, modları silsem bile oluyordu, bir ara kardeşimin RX 5500 XT 8 GB ekran kartlı bilgisayarında denedim, onda da aynı hareketlerde FPS dropları oluyor. Bir arkadaşım Steam'deki CS 1.6'nın gelen güncellemeler yüzünden herkeste kastığını, oyunyöneticisi gibi yerlerden indirip oynarsam sorunun çözüleceğini söyledi ama korsan olduğu için pek güvenemedim bilgisi olan var mı bu konu hakkında? Arkadaşımın söylediği doğru olabilir mi? Çünkü internette araştırırken bu FPS drobunun Steam'den oynayan çoğu kişide olduğunu gördüm.
Başkan Steam CS 1.6 nin şuanda kasmasi doğrudurbende ve tanıdıklarımda aynı kasmayi yaşıyor.Sana önerim Oyun Yöneticisi veya CS Durağı sitelerinden indir ben 2.cj olarak onları kullanıyorum ve 2 yıl olucak virüs vb yok zaten binlerce oyuncuları var ve Türkiyenin en büyük 2 server satım yerleri.

Valla ne diyim seneler önce daha Steam'den bile haberim yokken oyunyöneticisinden indirir oynardım 2 gb ramli kasam vardı onda bile bir kere kastığını hatırlamıyorum. Ne kadar saçma iş ya. Korsan oynamayayım orijinal alayım dedim oyun kasıyor. GTA SA'da da aynısı oldu, Steam'den orijinal aldım oyun her ayarda feci kasıyordu iade ettim. Korsan oyunlar beni bu kadar hayal kırıklığına uğratmıyordu.

Vallahi ne deyim seneler önce daha Steam'den bile haberim yokken oyunyöneticisinden indirir oynardım 2 GB RAM'li kasam vardı onda bile bir kere kastığını hatırlamıyorum. Ne kadar saçma iş ya. Korsan oynamayayım orijinal alayım dedim oyun kasıyor. GTA SA'da da aynısı oldu, Steam'den orijinal aldım oyun her ayarda feci kasıyordu iade ettim. Korsan oyunlar beni bu kadar hayal kırıklığına uğratmıyordu.

Hocam FPS limitleyicisi açık olduğundan ve FPS limitleyicisi 25'e sabitlediğinden oluyor ama onu da açmazsanız oyun feci bir hal alıyor. Sürekli bug oluyor. FPS limitleyicisini 60 yapan bir mod var onu yüklerseniz sorun düzeliyor.

Geri
Yukarı