Orijinal DualSense nereden alınır?

Adagan teknoloji iyi arkadaşlar alan varsa oradan alabilir ama birisi hepsiburadaki satıcıda iyi demişti daha ucuz ilk sayfada vardı galiba yada ikinci.

Adagan teknoloji iyi arkadaşlar alan varsa oradan alabilir ama birisi hepsiburadaki satıcıda iyi demişti daha ucuz ilk sayfada vardı galiba ya da ikinci.

Hocam merhaba bende cosmic red DualSense alacağım fakat Adagan Teknoloji'den mi alayım yoksa Hepsiburada'da başka bir satıcıdan mı alayım karar veremedim. Yardımcı olur musun rica etsem?

Hocam merhaba bende cosmic red DualSense alacağım fakat Adagan Teknoloji'den mi alayım yoksa Hepsiburada'da başka bir satıcıdan mı alayım karar veremedim. Yardımcı olur musun rica etsem?
Hepsi buradaki satıcıları bilemem ama adagan teknoloji ürünün arkasında duran bir satıcı konuşmalırmdan onu çıkardım ve üründe gerçekten orijinal ve güzel yeni sürüm hala kullanıyorum bütün özellikleri çalışıyor.

Ben Teknodeposu'ndan siyahını aldım henüz gelmedi Şırnak'tan kargolandığı için gelince görücem bakalım ürünü. Teşekkürler yinede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…