Orijinal Logitech G PRO X Superlight Skatez'i nereden alınır?

Hocam orijinal yani Logitech marka olan skatezlerin satıldığını görmedim hiç. Ne için orijinal istiyorsunuz? Eğer orijinal olanını bulamazsanız attığım linkteki de işinizi görür.

Genelde o farenin orjinal skatezinden kurtulmak istiyorlar. Önerim orjinal skatez yerine alternatifleri kullanmanız.
Alternatifleri arasında kaliteli ve kolay ulaşabileceğim bir seçenek var mı bildiğiniz?

Hocam orijinal yani Logitech marka olan skatezlerin satıldığını görmedim hiç. Ne için orijinal istiyorsunuz? Eğer orijinal olanını bulamazsanız attığım linkteki de işinizi görür.

Orijinaline ulaşamama durumunda değerlendireceğim teşekkürler.
Sebebi alternatif üretilenlerin bire bir uymama riskini göze alamıyorum ve bu şekilde kullanımına alışığım, ancak kullanıp memnun olanlar varsa onlara istinaden denemeye açığım daha iyi de olabilir tabi ki.

@Osman COŞKUN rica ederim. Bu attığım V2 versiyonunu kullananlar memnun. Sitedeki kullanıcı yorumları tamına etmediyse Swarcow adli youtube kanalının Discord sunucusunda çokça kullanan mevcut. Eğer dc kullanıyorsanız o sunucuya katılarak kullananlardan daha detaylı yorumlar da alabilirsiniz.

@Osman COŞKUN rica ederim. Bu attığım V2 versiyonunu kullananlar memnun. Sitedeki kullanıcı yorumları tamına etmediyse Swarcow adli youtube kanalının Discord sunucusunda çokça kullanan mevcut. Eğer dc kullanıyorsanız o sunucuya katılarak kullananlardan daha detaylı yorumlar da alabilirsiniz.
Detaylı bilgilendirme ve yardımın için teşekkür ederim. Sanırım önerdiğin skatez'i bir kereliğine bile olsa deneyeceğim, yanıltır mı orasını denedikten sonra göreceğiz. :)

Skatez olarak pahalıya kaçmak istemiyorsanız Wraith v2'ler iyidir, hız istiyorsanız tiger ice genelde en çok kullanılandır. Kontrol istiyorsanız da corepad skatezler de bombadır. AliExpress üzerinden tiger ice bulabilirsiniz ama Wraith F/P olarak daha iyi olabilir.

Skatez olarak pahalıya kaçmak istemiyorsanız Wraith v2'ler iyidir, hız istiyorsanız tiger ice genelde en çok kullanılandır. Kontrol istiyorsanız da corepad skatezler de bombadır. AliExpress üzerinden tiger ice bulabilirsiniz ama Wraith F/P olarak daha iyi olabilir.
Bilgilendirme için teşekkürler, aslında araştırıp bakınca tiger ice ve corepad arasında kaldım G640 mouse pad'le kullanacağım bu arada.

Geri
Yukarı