Orijinal parfüm alınabilecek site önerisi

EmreK123

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler arkadaşlar. Orijinal parfüm satın alabileceğim siteler önerebilir misiniz? Sephora, sevil, beymen veya boyner gibi siteler güvenilir mi? Fiyatlar çok arttı o yüzden replika olan bir parfüm almak istemiyorum. Trendyol satıcılarında çok fazla şikayet görüyorum o yüzden Trendyol'a güvenemiyorum.

Söylediğiniz siteler tabii ki güvenilir siteler fakat aklınıza bir model yoksa internetten parfüm almanızı önermem gidip mağazalardan almanız daha iyi olur.

Saydığın mağazalar güvenilir. Trendyol'da yorumları iyi mağazalara da güvenebilirsin.

Trendyoldaki bilindik mağazalar dışında hiçbir mağazaya güvenmenizi tavsiye etmem. Neyin ne olduğu belli değil. Şahsen internetten parfüm alacak olsam Boyner dışında bir yeri tercih etmem. 2 lira fazla olsun kafamız rahat olsun.

En güvenilir yerler dediğiniz gibi Sephora ve Sevil. E-Ticaret uygulamalarından parfüm almayın. Boyner, Sephora gibi yerlerden alabilirsiniz.

Trendyol'daki en güvenilir satıcı bile sahte sattığından yazdığın sitelerden alman en temizi. Ben bizzat Sephora'yı tercih ediyorum bugüne kadar üzmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…