Orijinal Windows 8.1'i Windows 10'a Çevirme

erenimo

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar.
Hatırlarsanız yazın bir mevzu vardı Win 8.1'den 10'a bedava çevirme diye ona geç kaldım ve yükseltemedim, orijinal Win 8.1'i Win 10'a sorunsuz ve ürün anahtarsız bir şekilde bilgileri kaybetmeden çevirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar.
Hatırlarsanız yazın bir mevzu vardı Win 8.1'den 10'a bedava çevirme diye ona geç kaldım ve yükseltemedim, orijinal Win 8.1'i Win 10'a sorunsuz ve ürün anahtarsız bir şekilde bilgileri kaybetmeden çevirebilir miyim?
Technopat'ta açılmış olan "Windows 10 1709" konusundaki ISO dosyasını indir kur, ben kurdum lisansı kendiliğinden geldi. İnanmıyorsan ekran alıntısı atabilirim?

Technopat'ta açılmış olan "Windows 10 1709" konusundaki ISO dosyasını indir kur, ben kurdum lisansı kendiliğinden geldi. İnanmıyorsan ekran alıntısı atabilirim?
bu kurulumu yaptıktan sonra herhangi bir ürün etkinleştirme anahtarı istiyor mu?

Birinci yol.
Bunu deneyin.
Microsoft'ta Erişilebilirlik

İkinci yol.
ShowKeyPlus ile ürün anahtarın bak.
Ürün anahtarına uygu windows 10 indirin.
Temiz kurulum yap.

Not ben hep temiz kurulmu yaptım.

ShowKeyPlus burdan indir.
Releases · Superfly-Inc/ShowKeyPlus · GitHub
ShowKeyPlus1.0.6477.zip
konuyu anlatan bir video var mıdır acaba?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı