Orion 2690 hazır sistem alınır mı?

KaanEkiz

Centipat
İyi günler dilerim. 3500 TL civarlarında sistem bakıyorum. Orion 2690 sistemi ilginç bir şekilde ucuz geldi. İçime şüphe düştü. Sistem değişim görmüş. Eski konularda ki parçaların bir çoğu değişmiş. Sizden istediğim bu sistem bu fiyata alınır mı ve başka sistem öneriniz var mı bu fiyat bandında?
Not: Kasayı Corsair Carbide Spec Delta ile değiştirmeyi düşünüyorum.

İyi günler dilerim. 3500 TL civarlarında sistem bakıyorum. Orion 2690 sistemi ilginç bir şekilde ucuz geldi. İçime şüphe düştü. Sistem değişim görmüş. Eski konularda ki parçaların bir çoğu değişmiş. Sizden istediğim bu sistem bu fiyata alınır mı ve başka sistem öneriniz var mı bu fiyat bandında?
Alınır gayet iyi bir bilgisayar.

SSD'yi de Toshiba yapmanız daha sağlıklı olur.

Hocam ne Adata ne de Toshiba SSD alın. SSD seçeniğini 1TB HDD Olarak değiştirin bence başka bir siteden Samsung 860 Evo SSD alın. 2x8 Ram'de alırsanız tadından yenmez. 4000TL gibi bir fiyata gelecek ama yükseltmeye gerek kalmaz 2-3 yıl.

8GB RAM almazsan 2 ay sonunda 8GB RAM tavsiyesi gibi bir başlık açacağından eminim :)

Hocam ne Adata ne de Toshiba SSD alın. SSD seçeniğini 1TB HDD Olarak değiştirin bence başka bir siteden Samsung 860 Evo SSD alın. 2x8 Ram'de alırsanız tadından yenmez. 4000TL gibi bir fiyata gelecek ama yükseltmeye gerek kalmaz 2-3 yıl.

8GB RAM almazsan 2 ay sonunda 8GB RAM tavsiyesi gibi bir başlık açacağından eminim :)
Evet sanırım dediğiniz gayet mantıklı adata konusunda fazla bir sorun görmedim toshiba ya göre ! Samsung evo alabilirim. fakat garantiye güvenip kullanmak nasıl bişey olur. 🙂 onun yerine dediğiniz gibi ram yükseltmesi yapma şansım olur. garantileri nasil işliyor bilgim yok. Eğer sıkıntılıysa dediğiniz gibi yaparım.

Bu pc yide değerlendirebilirsin webtekno Gold | R5 2600 SAPPHIRE Pulse RX 590 8G G5 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı