Orta seviye oyun önerisi

ExTowpp

Centipat
Daha fazla  
Selam sürekli aynı şeyleri oynamaktan sıkıldım farklı şeyler arıyorum ama pek bir şey bulamadım genelde LoL oynarım hikayeli FPS vs. de olursa oynarım her türlü oyuna açığım öneriniz sizin sevdiğiniz oyun varsa söyleyebilirseniz sevinirim. Aşırı yüksek grafikli oyunlar olmazsa iyi olur ekran kartım kötü.

Dying Light'in ilk oyunu beni hikayesiyle, atmosferiyle, karakterleriyle ve oynanışıyla fazlasıyla etkilemişti. Sizin de seveceğinize eminim, halihazırda Steam üzerinde indirimde. Epic indirimlerinde çok daha uygun fiyatlara düşmüştü geçen sefer ama gelecekte ne olur bilemiyorum. Çoğunluk ikinci oyununu över ama her iki oyunu da oynamış birisi olarak ilk oyunu bana çok daha güzel geldi, denemelisiniz.

Diğer bir önerim ise Cyberpunk 2077'den yana olacak, geçen haftalarda başladım ve başına oturduğumda bir solukta bitirdim desem yeridir. Aynı Dying Light'de olduğu gibi hikayesi, karakterleri ve atmosferiyle beni bağlayan bir yapım oldu. Ki bunu oyunu en düşük ayarlarda oynayan birisi olarak söylüyorum, buna rağmen görüntüler fazlasıyla tatmin ediciydi.

Dying Light'in ilk oyunu beni hikayesiyle, atmosferiyle, karakterleriyle ve oynanışıyla fazlasıyla etkilemişti. Sizin de seveceğinize eminim, halihazırda Steam üzerinde indirimde. Epic indirimlerinde çok daha uygun fiyatlara düşmüştü geçen sefer ama gelecekte ne olur bilemiyorum. Çoğunluk ikinci oyununu över ama her iki oyunu da oynamış birisi olarak ilk oyunu bana çok daha güzel geldi, denemelisiniz.

Diğer bir önerim ise Cyberpunk 2077'den yana olacak, geçen haftalarda başladım ve başına oturduğumda bir solukta bitirdim desem yeridir. Aynı Dying Light'de olduğu gibi hikayesi, karakterleri ve atmosferiyle beni bağlayan bir yapım oldu. Ki bunu oyunu en düşük ayarlarda oynayan birisi olarak söylüyorum, buna rağmen görüntüler fazlasıyla tatmin ediciydi.

Hellblade'e başladım şimdilik dediklerinizede bakacağım.

Call of Duty Modern Warfare 2 (2009) mutlaka oynayın gelmiş geçmiş en iyi hikâyeli FPS oyunu olduğunu düşünüyorum.

Gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu olamaz ama ilk 10'a girer. Call of Duty serisini çocukluğumdan beri defalarca bitirmiş biri olarak söylüyorum.

İlk sıraya hangi oyunu koyarsanız? Zaten senaryo barındıran FPS oyunları kast ettim.

Dying Light olabilir, uzun oynanış sunan ve açık dünyası ile içine çeken bir oyun sonrasında; Crysis serisi var eğer eski serisini "bune yaratıkta ne" diye oynamışsanız ileride anlamış olursunuz.

Dying Light olabilir, uzun oynanış sunan ve açık dünyası ile içine çeken bir oyun sonrasında; Crysis serisi var eğer eski serisini "bune yaratıkta ne" diye oynamışsanız ileride anlamış olursunuz.
FPS denince aklıma Askeri temalı oyunlar geliyor eğer askeri temanın dışına çıkarsak elbette dediğiniz gibi olabilir.

FPS denince aklıma askeri temalı oyunlar geliyor eğer askeri temanın dışına çıkarsak elbette dediğiniz gibi olabilir.

Askeri tema derseniz bunun enleri CoD ve BF serisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı