Çözüldü Ortak server bağlantılı bir not uygulaması var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
17
Yer
Malatya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12400F, RTX 3070
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi
İyi günler herkese arkadaşlar. İş yerinde her yapılacak işler üst üste bindiğinden işler unutuluyor. Bu yüzden sıkıntı yaşanıyor. Benim soracağım şey ise şununla alakalı mesela biri şuraya bir şey götürülecek ama adam oraya yakın değil bu yüzden elemanına söyler. Fakat o elemanda unutur gider ve o müşteri kaybedilir. Bunun önüne geçmek için ortak bir servere bağlanan bir uygulama arıyorum. Mesela patron yazacak şu işi yapın diye bir liste verecek yapınca o listedeki yapılan işe tik atacak patronda o işi yaptığını bilecek. Ayrıca bir de hatırlatıcı bildirimler gönderse tadından yenmez tabii daha basit versiyonları da olur. Sadece yapılacakları patron gönderse ve o elemanda tik atsa yeter. Bunu sorma nedenim günümüzde herkes not defteri kullanmıyor ve bunun önüne geçmek istiyorum. Özellikle bizim iş yerinde eğer böyle bir uygulama yok ise ama yapılabilecek seviyede bir şey ise o kişiye grafik ve yazılım konusunda yardımcı olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Google Keep'de böyle dediğiniz gibi özellikler var. Bir not oluşturup, "Ortak çalışan ekle" butonuna basarak notunuza birilerini ekleyebilirsiniz. "Onay kutuları"na basarak tik atılabilir hâle getirebilirsiniz. Hatırlatıcılar bulunuyor ama nasıl çalıştığını bilmiyorum bu konuda yardımcı olamam. Mobil uygulamasından veya Web üzerinden girebilirsiniz. Google'a ait olması, güvenlik açısından tereddüt ettirmiyor.
Google Keep'de böyle dediğiniz gibi özellikler var. Bir not oluşturup, "Ortak çalışan ekle" butonuna basarak notunuza birilerini ekleyebilirsiniz. "Onay kutuları"na basarak tik atılabilir hâle getirebilirsiniz. Hatırlatıcılar bulunuyor ama nasıl çalıştığını bilmiyorum bu konuda yardımcı olamam. Mobil uygulamasından veya Web üzerinden girebilirsiniz. Google'a ait olması, güvenlik açısından tereddüt ettirmiyor.

Çözüm

Evet bunu yazdıktan sonra Google Keep ve Evernote arasında kaldım. Daha sonrasında pandemi her işi bozdu amma tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı