Ortalama 1500TL'ye telefon önerisi

Sen söyleyince bir daha düşündüm üstat. Bu noktada F/P olarak en iyi tercih Xiaomi Mi Note 3 olacak sanırım. Zira gönlüm Xiaomi Mi 6'dan yana olsa da Mi Note 3 ile arasındaki 400TL fark azımsanacak gibi değil. Note 3'ün de babamı fazlası ile tatmin edeceği kanısındayım. Son tabloda F/P babında senin tercihin ne olurdu acaba son kez sorayım ona göre Pazartesi hepsiburada üzerinden Note 3'ü sipariş edebilirim.

g.jpg

Ayrıca Note 3 için hepsiburada'da son 6 saatlik bir indirim mevcut. Her yerde mi bu fiyat tam bakmadım. Kendimi şu anda sipariş vermemek için zor tutuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

kk.jpg

Sen söyleyince bir daha düşündüm üstat. Bu noktada F/P olarak en iyi tercih Xiaomi Mi Note 3 olacak sanırım. Zira gönlüm Xiaomi Mi 6'dan yana olsa da Mi Note 3 ile arasındaki 400TL fark azımsanacak gibi değil. Note 3'ün de babamı fazlası ile tatmin edeceği kanısındayım. Son tabloda F/P babında senin tercihin ne olurdu acaba son kez sorayım ona göre Pazartesi hepsiburada üzerinden Note 3'ü sipariş edebilirim.

Eki Görüntüle 289469

Ayrıca Note 3 için hepsiburada'da son 6 saatlik bir indirim mevcut. Her yerde mi bu fiyat tam bakmadım. Kendimi şu anda sipariş vermemek için zor tutuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 289470
Bence sipariş et, pişman olmazsın. Hazır indirim de var.[emoji848]

MI 5 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Sabır ile yardımcı olmaya çalıştığınız için canı gönülden teşekkürler arkadaşlar. Lakin Xiaomi'nin diğer modellerini araştırdıkça F/P olarak düşünüp daha da çıkmaza giriyorum. Hemen hemen hepsinin babamın işini göreceğinden emin olduğum diğer daha ekonomik seçenekleri de ekledim. Hazırladığım son 6 telefon arasından hangisini alacağım konusunda o kadar kararsızım ki. Son bir kez önerileri alabilirsem kafamda bir şeyler şekillenecek.

Ayrıca Xiaomi Redmi Note 4 ile Rexmi Note 4X arasındaki fark nedir anlamış değilim ikisi de çift sim'li sonuçta. Hatta 6 model de çift simli. Bir bilgisi olan var mı?

Son.jpg

Son düzenleme:
Öneri için teşekkürler dostum. Xiaomi Mi 6 Türkçe desteği ve distribütörlüğü ne durumda? Zira bir arkadaş menülerde Türkçe karakter sorunu olduğunu belirtmiş, gerçeklik payı var mı? Ve bir arıza olduğunda KVK vs harici alelade bir teknik servise götürülüp sadece ücretli tamir mi yaptırılacak?
Kullanan bir arkadaşım var ve öyle bir sorunu olmadığını söyledi.

4X modeli Note 4 modeline göre kamera olarak daha iyi aradaki fark bu. Mi Note 3 almanı öneririm bu cihazlar arasından.

Diğer arkadaşlar da dahil, değerli tavsiyelerin üzerine Xiaomi Mi Note 3 almaya karar verdim üstat. Xiaomi Mi 6 ile karşılaştırma testlerini izliyordum 1 saattir, 400TL fark değmeyeceğine kanaat getirdim diyebilirim. Daha fazla düşünmeme gerek yok zira daha çok düşündükçe kafa karışıklığına yol açıyor.

Şimdi ise ürünü nereden alacağımı düşünüyorum zira ya Hepsiburada üzerinden yada İstanbul Bilişim'e giderek direkt elden alacağım. Sonuçta ürünün Türkiye distribütörü olmadığı için her iki yerden de alsam ürün ithalat garantili olacak ama İstanbul Bilişim'de en azından direkt görerek elden alıp, herhangi bir sorunda da direkt elden teslim edeceğim için içime daha çok yattı. Hepsiburada'ya göre 18TL'lik farkla İstanbul Bilişim'den alma taraftarıyım açıkçası. Sence nereden almalıyım?

Ayrıca kullandığım LG G5'den biliyorum. Kronik arızalı olduğu için her ay üretilen model, bir önceki aya göre daha stabil çıktığından, satın alırken en son üretim ayına ait cihazı bulmak için uğraşılıyordu. Aynı durum Xiaomi Mi Note 3'de geçerli değildir öyle değil mi?

Ss.jpg

Her zaman diyoruz teknoloji de şansın da olmalı. Mi 6 modellerinde LG panel kullanan ekranlarda Ghost Screen sorunu var. Note 3 modelinde böyle bir şey duymadım ancak sen yine de Istanbul Bilişim'e sor. Mi Note 3 modellerde LG panellerde belki vardır dikkat etmek lazım. Şikayet var sitesinde bu model ile ilgili konu açılmış mı kontrol et. LG kendi telefonlarında verdiği sorunlar yetmedi başka üreticilerin de başına bela oldu. G5 modeli donanım, kamera, performans ve ekran olarak Mi Note 3 modelinden daha iyi. G5 ayrıca kamera noktasında Mi 6 modelinden de daha iyi. G5 modelinden Note 3 ve Mi 6 modeline geçiş yapacaksan kamera olarak hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Note 3 fiyat performans olarak Mi 6 modelinden daha mantıklı.

Her zaman diyoruz teknoloji de şansın da olmalı. Mi 6 modellerinde LG panel kullanan ekranlarda Ghost Screen sorunu var. Note 3 modelinde böyle bir şey duymadım ancak sen yine de Istanbul Bilişim'e sor. Mi Note 3 modellerde LG panellerde belki vardır dikkat etmek lazım. Şikayet var sitesinde bu model ile ilgili konu açılmış mı kontrol et. LG kendi telefonlarında verdiği sorunlar yetmedi başka üreticilerin de başına bela oldu. G5 modeli donanım, kamera, performans ve ekran olarak Mi Note 3 modelinden daha iyi. G5 ayrıca kamera noktasında Mi 6 modelinden de daha iyi. G5 modelinden Note 3 ve Mi 6 modeline geçiş yapacaksan kamera olarak hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Note 3 fiyat performans olarak Mi 6 modelinden daha mantıklı.

Yanlış anladın hocam ben kendim LG G5 kullanıyorum. Babam Samsung S3 Mini kullanıyor ve bu yeni alacağım telefonu babam için alıyorum. Zira ben kendim için Huawei P20 Pro'yu bekliyorum.

Mi Note 3 almalısın. Bu fiyata alabileceğin en iyi cihaz odur. Risk almak istemiyorun der isen J7 Pro al. Fakat çift SIM olan modeller ithalatçı diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı