Ortalama düzeyde Gaming laptop önerisi

Bütçe
Maksismum 15 bin civarları

tlhttk7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar,
Bir konuda fikirlerinize ihtiyacım oldu. Ortalama düzeyde fiyat aralığı olarak ma 15k civarlarında PUBG, FIFA tarzı oyunları oynatabilecek 16 GB RAM'li veya 8 GB'dan 16'ya yükseltilebilir bir laptop arıyorum. Mühendislik öğrencisiyim aynı zamanda Visual Studio, Matlab, nı multisim Python tarzı uygulamalardan simülasyon ve sinyal işleme tarzı derslerimde kolaylıkla yapabileceğim bir laptop olmasını da istiyorum. Biraz araştırıdım ve aşağıya linkini bıraktığım laptopları buldum.

Soğutma sistemleri, ekran kartı özellikleri, malzeme kalitesi bakımından karar vermekte zorlandığım için sizlere danışmak istedim. Şimdiden cevaplarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Laptop örnekleri:

Hocam Lenovo hakkında ısınma sıkıntısı var diyorlar şehir efsanesi de olabilir ama attığınız linkteki ürünü inceliyeceğim, beğendiğim markadır Lenovo. Teşekkür ederim.

Isınma problemi yok hocam iyi bir model @merteknn hocamda kullanıyor.

Link atar mısın merak ettim

Tam olarak videosunu bulmadım ama hocalarımın yorumlarını atayım:

Soba. Arkadaslarimda bu ve 10750H 2070 olani var.

Soğutması rezalet olan bir model, ucuz olsa dahi alınmamalı, bu bütçede üstte atılan 3050 Ti Lenovo en iyi seçeneklerden biridir.

Konular:
Video olarak bunu bulabildim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Lenovo hakkında ısınma sıkıntısı var diyorlar şehir efsanesi de olabilir ama attığınız linkteki ürünü inceliyeceğim, beğendiğim markadır Lenovo. Teşekkür ederim.

ASUS ROG STRIX kalitesinde soğutma beklemeyin ama soğutma gayet güzel. Ryzen 7 5800H işlemcim var. Overclocklu modlu halde Forza Horizon yüksek ayarlarda 92 dereceye çıktı en fazla işlemci. O da Ryzen 5800H'ın korkunç güçlü bir işlemci ve haliyle ısınmasından kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı