Ortalamam 85 olur mu?

Hocam kardeşimizin yaşı küçük olduğu için aile tarafından psikolojik baskı altına girmemek istemesi normal. Kendimden biliyorum kendini zorunlu hissediyor insan. Umarım hayatın çok iyi yerlere gelir küçük kardeşim ♥

Teşekkürler :)
Yazılımcı olmak istiyorum ama hayırlısı ne ise o olur inşallah

Yazılımcı olmak istiyorsan meslek lisesi senin için en doğru karar olurdu. Eğer anadoluya gidersen derslerin yanında yazılım çalış. Büyük yardımı dokunacaktır.

Kanka bişey sorucam sendemi 5.sınıfsın kaba anlama bende öğleyimde Bende Yazılım Mühendisi olmak istiyorum 😁

Güçsüz olduğum için mesleke gidemem.
Babam mesleke gidersen göndermem okula diyordu en son.
O zaman tek çare gidebildiğiniz en iyi liseye gidin. Daha sonra derslerinize öncelik vererek yazılıma yavaş yavaş yoğunlaşın. Küçük yaşta temel atmak çok önemli. Seni çok zorlu bir yol bekliyor. Umarım başarılı olursun.

O zaman tek çare gidebildiğiniz en iyi liseye gidin. Daha sonra derslerinize öncelik vererek yazılıma yavaş yavaş yoğunlaşın. Küçük yaşta temel atmak çok önemli. Seni çok zorlu bir yol bekliyor. Umarım başarılı olursun.

Teşekkürler desteğiniz için :)

Matematik uygulamalarından gerçektende 87 almışım :D
83 olmuş ortalamam.
Şimdi sadece performans notları, bilim uygulamaları 50 girecek ve matematik uygulamaları da 60 girecek.
Büyük ihtimal 80 verir matematik uygulamaları hocası o zamanda 76,5 gibi bir şey oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı