Ortaokulda sınıfta kalma var mı?

Türkçeden 70 altı alırsanız sınıfta kalma mevcut yeni geldi bu kural.

Yeni geldi bu hocam araştırmanızı öneririm.

Bizim tüm sınıf kaldık desene :D

İmam hatipler lise değil miydi olum ortaokulu da mı varmış.

Niye bu kadar kastınız ki evimin yanındaki okullar daha kötü olduğu için gidiyorum imam hatip e kuran öğrenmeye gitmiyorum 8. sınıf olmama rağmen hala cüz deyim.

Yeni geldi bu hocam araştırmanızı öneririm.
1699273087793.png

Vallahi ben kurtulduğum için şanslıyım Allah kurtarsın 😄

İnşallah hocam.

Bak güzel kardeşim. Çocuk diyor ki Arapça derslerini sallayarak geçiyordum değil mi? Evine yakın diye imamhatipte okuyor? Bu öğrencinin öğrenim hayatı için büyük bir altyapı eksikliği yaratacak. Kafasını yoracağı şeylerin dışına yorması da cabası. Din öğrenmeye gidenle sıkıntım yok ama öğrenmek istemeyen birisi sırf evine yakın diye Arapça öğrenmesi saçmalık. Dünya dili ingilizceyi bile kaçınız okula giderek öğrenebildiniz? Sunacak argümanın bile yok dümdüz konuşuyorsun cahil. Çamur at izi kalsın ver Instagram hayatında görmediğin geçmişi atayım sana.

Hocam ama sorun var ya okumayıdamı bilmiyorsunuz ben diyorum ki evimin yanındaki okullar güzel değil tehlikeli bir mahalledeyim zaten hatay ın tehlikeli mahalleleri okulları da hoş değil bıçak falan getiren var o yüzden imam hatip e gidiyorum diyorum siz yakındaki okul anlıyorsunuz Allah yardımcınız olsun.

@Thomas Shelby00 Kardeş herkesin hayatı kendine sana karışmak düşmez. Şu eğitim sistemindeki tek sorun Arapça ders olması mı? 11-12. sınıf matematiği de çok zor özellikle sözel ve eşit ağırlık öğrencileri bir şey anlamıyor o zaman matematiği de kaldırsınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı