Oruç tutarken ben ben değilim

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba, oruç tutarken cidden bir süreden sonra zekam dengeli çalışmıyor. 1 saat öncesinde dışarıdaydım ve yaya yolunda yürürken aracın kapısına çarptım. Sonra bilgisayarcıya borcumu vermek için gidiyordum ve vardığımda cüzdanıma parayı koymayı unuttuğumu fark ettim. Üstüne de eve giderken annem Fanta istemişti, ben kola aldım. En azından bu durumu yaşamak istemiyorum. Zekamın daha dengeli çalışabilmesi için bir yol önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stresten olabilir, sahurda az yemek yemenizden olabilir ve en son olarak zaten tahmin edebileceğiniz üzere açlıktan olabilir. Bir şey yaparken not alın, böylece unutmazsınız. Yürürken nasıl çarpabilirsiniz hocam önünüze baktığınız zaman arabayı görüp otomatik olarak durmanız lazım.

Stresten olabilir, sahurda az yemek yemenizden olabilir ve en son olarak zaten tahmin edebileceğiniz üzere açlıktan olabilir. Bir şey yaparken not alın, böylece unutmazsınız. Yürürken nasıl çarpabilirsiniz hocam önünüze baktığınız zaman arabayı görüp otomatik olarak durmanız lazım.

Kafam başka yerdeydi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı