Osu skin tavsiyesi

Doramine

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir süredir osu oynuyorum, skin değiştirmek istiyorum ama çok fazla var. Hangisini kullanacağıma karar vermedim.

Troll skinler haricinde skinler tamamen zevk meselesi, Vaxei, Whitecat, Rafis, gibi kişilerin skinlerine bakabilirsiniz. Reddit'te de skinler paylaşılan subredditler var, oraları da gezinebilirsiniz.

Troll skinler haricinde skinler tamamen zevk meselesi, Vaxei, Whitecat, Rafis, gibi kişilerin skinlerine bakabilirsiniz. Reddit'te de skinler paylaşılan subredditler var, oraları da gezinebilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler. güzel bir skin buldum ama açtığımdan böyle oluyor:
Screenshot_5.png
Hangisini seçmeliyim?

Çalıştırdığınızda her şey otomatik bir şekilde olacak zaten, bunların hepsi aynı skinin versiyonları. Whitecat 2.1 old tavsiyemdir. Oyun içinden de skinlerini CTRL+O ile seçenekleri açıp arama yerine skin yazıp var olan skinlerinizden istediğinizi seçebilirsiniz.

Çalıştırdığınızda her şey otomatik bir şekilde olacak zaten, bunların hepsi aynı skinin versiyonları. Whitecat 2.1 old tavsiyemdir. Oyun içinden de skinlerini CTRL+o ile seçenekleri açıp arama yerine skin yazıp var olan skinlerinizden istediğinizi seçebilirsiniz.

Peki teşekkürler.

Geri
Yukarı