OTG kablo önerisi

muhammedst_35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Xbox 360 kablolu gamepad var ve bunu telefona bağlamak istiyorum. Bunun için bir OTG kablosuna ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum. (Amazon'dan bulup önerirseniz sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ugreen markasını öneririm. Bütün dönüştürücü ihtiyacımı Amazondan Ugreen modellerinden karşılıyorum ve bugüne kadar hiç olumsuzluk yaşatmadı

1. Ürün
2. Ürün
3. Ürün
Farklı farklı stillerde olabiliyorlar, ben Type-C olarak attım linkleri fakat farklı versiyonları da var. Kendi kullandığımı soracak olursanız ben 3. üründen kullanıyorum, elimde iki tane var ve ikisi de sorunsuz durumda. Zaten dediğim gibi marka güvenilir sağlam ürünlere sahip.

1. Ürün
2. Ürün
3. Ürün
Farklı farklı stillerde olabiliyorlar, ben Type-C olarak attım linkleri fakat farklı versiyonları da var. Kendi kullandığımı soracak olursanız ben 3. üründen kullanıyorum, elimde iki tane var ve ikisi de sorunsuz durumda. Zaten dediğim gibi marka güvenilir sağlam ürünlere sahip.

Attığınız ürünler gamepadi telefona bağlamama yardımcı olur değil mi hocam.

3. ürün hoşuma gitti.

Attığınız ürünler gamepadi telefona bağlamama yardımcı olur değil mi hocam.

3. ürün hoşuma gitti.

Gamepad telefona bağlanıyorsa dönüştürücü de görevini yerine getirir. Mesela ben DualShock 2 kolumu özel USB dönüştürücüsünden sonra bu OTG ile kullanmıştım. Kısaca elinizdeki kol telefon ile uyumlu ise ürün işinize yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı