Oto teypten ses gelmiyor

Ahmet Çınar058

Centipat
Daha fazla  
Opel combo 2009 aracımda yolda giderken hiçbir sorun yokken pat sesi ile birlikte ses kesildi. Teyp açılıyor ama hiçbir şekilde hoparlörden ses gelmıyor. Ne olmus olabilir?

Profilinizde munal turan ın arabası olduğu için yardımcı olabilmem mümkün deği
Şaka şaka, hocam muhtemelen kabloların birinde temassızlık oluştu aniden kopmuş ve ya çıkmış olabilir o pat sesi da parazit sesi benim bilgisayarın 2+1 hoparlörünü takıp çıkarırken de benzeri ses geliyor kısaca bağlantı kopmuş.

Şaka şaka, hocam muhtemelen kabloların birinde temassızlık oluştu aniden kopmuş ve ya çıkmış olabilir o pat sesi da parazit sesi benim bilgisayarın 2+1 hoparlörünü takıp çıkarırken de benzeri ses geliyor kısaca bağlantı kopmuş.
sigorta atmıs olamaz mı

yada suan ne yapmam gerek teyibi söküp bağlantı kablolarını mı kontrol edeyim

En düşük ihtimalden başlamak lazım aynen bağlantılara bi bak teybin üzerinde veya arabanın sigortasında sigortası olacak onlara da bakabilirsin mantıklı. Ama bence teyptendir.
elektirk geliyor teybe sigortalar ile alakalı bir durum oldugunu düşünmüyorum bence teybi göstermek daha mantıklı olabilir

Geri
Yukarı