Outlook E-posta hesabıma giremiyorum (Çözüldü)

serhan23

Kilopat
Daha fazla  
Kendi e-posta adresime girmeye çalıştığımda resimdeki görüntü geliyor. Başkasının hesabına girdiğimde sorunsuz açılıyor. Nedeni ve çözümü ne olabilir?
XWqE90.png

Giriş yaptıktan sonra adres satırına şunu yazıp Enter'a basar mısın:

Kod:
https://dub109.mail.live.com/default.aspx?id=64855&owa=1&owasuffix=owa%2f

Olmadı Ctrl + F5 yap.
Malesef sonuç aynı. Twitter üzerinde aynı sorunu yaşayan bir kaç kişi daha gördüm.

Google chrome'u da güncellemekte fayda var.

Chrome'u belki 10 kere kaldırıp indirdim. Güncelleştirme de zaten güncel durumda yazıyor. Ayrıca farklı hesaplarla giriş sorunsuz yapılıyor.

Bir de telefonla girişte sorun yok, girebiliyorum. Sorun bilgisayar üzerinden hesabıma girişte.

Merhaba, aynı sorunu yaşıyorum. Aynı PC de başka mailler açılıyor benim hesabım yukarıdaki resimdeki gibi kalıyor. Ayrıca kendi mailime cepten girebiliyorum. Sorunu çözebilen var mı?

İlginç bir şekilde forumda bahsettiklerimiz dışında ekstra bir şey yapmadığım halde kendiliğinden açıldı. Önerileriniz için teşekkür ederim. E-posta için bakım veya onarım gibi bir durum var mı bilmiyorum ama tahminim bu yönde. Umarım tekrar etmez, son derece can sıkıcı bir durum :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı