Outlook hesabına erişim sorunu

furky41

Hectopat
E-posta kurtarma maili attım. Bana geri dönüş yapıldı fakat bir şey anlamadım.
Az önce (Burası edit mail adresi yazıyor) kullanıcısıyla ilgili parola sıfırlaması istemek için Microsoft (Microsoft hesabınızı kurtarın) hesap kurtarma formunu kullanmış görünüyorsunuz. İki aşamalı doğrulamayı hesabınız için açtığınızdan, bu istekleri yoksayıyoruz ancak bunu bilmenizi istedik.
diye cevap geldi. Telefonuma SMS onayı geliyor. Diğer 2 tane seçenekten bildirim alamıyorum. Yani şöyle ki Microsoft Hesap uygulamasını sildiğim için oradan kod gelmiyor. Uygulamayı yüklediğim zaman benden tekrar giriş yapmak isticek ama ne yazık ki giriş yapabilsem burada olmamın amacı ne? İkinci mail adresine de kod gelmiyor. Sebebini çözemedim. Yani telefonla Microsoft Türkiyeyi arıyorum. Telefondan yardımcı olmuyorlar. Benim laptopum outlook şifresi ile açılıyor. Outlook şifresini değiştildiğine göre laptopun da şifresi değişmiş oluyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Kendilerine anlatıyorum durumu izah ediyorum. Nuh diyor Peygamber demiyorlar. Yardımcı olun bana arkadaşlar.

Edit 1.

Laptopumu kapattığım zaman tekrar açamıcam. Çünkü outlook şifresi ile açılıyor. Outlook'un sitesinden kendi hesabıma bağlanamıyorum laptopu kapattığım zaman tekrar nasıl acıcam :S

Edit1.

İkinci mailde ayarlarında sadece gönder olarak kayıtlı fakat düzeltemiyorum nereden düzeltirim?

Güncelleme: İkinci e-posta adresinde ayarlarında gönder var al yok. Onu nasıl düzeltebilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı