Oversize Hoodie alınırken beden seçimi nasıl olmalı?

wljo

Femtopat
Daha fazla  
Selam, normalde tshirt ve sweatshirtlerde giydiğim beden M fakat sweatshirt almak istediğim sitelerde standart beden yok, hepsi oversize. Satın almak istiyorum ama çok bol olmasını istemiyorum. Hangi bedeni almam gerek? Hem sweatshirt hem de t-shirt için yazarsanız sevinirim, dediğim gibi çok bol olmasın normal olsun istiyorum.

Boy: 1.85
Kilo: 75

Normal M Beden giydiğim sweatshirt'in ölçüleri :
Göğüs : 60
Boy : 71
Kol: 60

Son düzenleme:
Çok bol olmasını istemiyorsan oversize alma l beden uygun gibi.
hocam şöyle söyleyeyim diğer mağazalarda bu tür güzel sweatshirtler yok olsa bile kalitesiz oluyorlar normal mağazalarda bu tür figurlu şeyler hiç bulamıyorum , bundan dolayı mecbur bu sitelerden almak zorundayım , oversize l alsam tam uyarmı sizce? Normalde oversize veya dar beden giymem hiçbir kıyafeti , sevmem de o yüzden korkuyorum boşa gitmesin istiyorum

senin için l ideal.
Oversize için dimi hocam çünkü normalde m giyiyorum , ölçüleride ekledim

Son düzenleme:
hocam şöyle söyleyeyim diğer mağazalarda bu tür güzel sweatshirtler yok olsa bile kalitesiz oluyorlar normal mağazalarda bu tür figurlu şeyler hiç bulamıyorum , bundan dolayı mecbur bu sitelerden almak zorundayım , oversize l alsam tam uyarmı sizce? Normalde oversize veya dar beden giymem hiçbir kıyafeti , sevmem de o yüzden korkuyorum boşa gitmesin istiyorum

Oversize için dimi hocam çünkü normalde m giyiyorum , ölçüleride ekledim
evet bir beden büyük ideal oluyor çoğunlukla.

Selam, normalde tshirt ve sweatshirtlerde giydiğim beden M fakat sweatshirt almak istediğim sitelerde standart beden yok, hepsi oversize. Satın almak istiyorum ama çok bol olmasını istemiyorum. Hangi bedeni almam gerek? Hem sweatshirt hem de t-shirt için yazarsanız sevinirim, dediğim gibi çok bol olmasın normal olsun istiyorum.

Boy: 1.85
Kilo: 75

Normal M Beden giydiğim sweatshirt'in ölçüleri :
Göğüs : 60
Boy : 71
Kol: 60
Hocam kendine uyacağını düşündüğün birkaç bedeni al. Olmayanı iade edersin. Ben öyle yaparım genelde.

Hocam kendine uyacağını düşündüğün birkaç bedeni al. Olmayanı iade edersin. Ben öyle yaparım genelde.
Hocam internet sitesinden alıyorum ve iade almıyorlar maalesef o yüzden tek hakkım var..

evet bir beden büyük ideal oluyor çoğunlukla.
T-shirt içinde aynısı geçerlimi?
1709056002817.png

Buda sitenin bedenlerinin ölçüsü :
1709056022446.png

1709056072462.png

Sitenin ölçüleri doğruysa XL alsanız bile boy size her türlü olacaktır, çok fazla bol olmasını istemiyorsanız L alabilirsiniz. XL alsanız bile üstünüzde iyi duracağını düşünüyorum.
M alsam küçük olurmu çünkü oversize diye geçiyor , l mi alayım m mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı