Satılık Overwatch - Origins Edition

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Bol emek verdiğim, Epic - Legendary karışımlı hesabım 80TL'den satıyorum. Satmak için iki yöntem var;

Ininal veya BF1 CD Key (Hesap değil)
Değerinde CS:GO itemi, bıçağı da kabul edilir.
Steam Cüzdan Kodu da kabul edilir.

Konu altından veya aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

E-Posta: [email protected]
Steam: Steam Community :: wr1teriNO. ✔

İsim değiştirme hakkı bulunmaktadır.

Acil paraya ihtiyacım olduğu için oyun fiyatını 75TL ye düşürdüm. Skin ile ödeme olacaksa 90TLdir. Cüzdan kodu ödemesi 80TLdir.

Son düzenleme:
Oyunu kendi sitesinden mi yoksa yan sitelerden mi indirdiniz?

Kendi sitesinden 60 dolara alınan oyun sizin elinizden 130 tl ye epic skin barındıran bir hesap satmanız beni kuşkulandırdı. Biraz daha detay verebilir misiniz?

Hangi heroların skinleri var biraz bahsedermisiniz?

Yaklaşık olarak birkaç hero haricinde hepsinin epic-legendary skinleri var. Emeğim var hesapta, geçen yaz almıştım oyunu. Güven konusunda probleminiz olmasın. Her türlü güvenceyi verebilirim.

Bu yaz yeni bir sistem toplayacağım. Fakat 2 ay beklemek senin için zaman kaybı olur. Sistemi topladıktan sonra bende Origins Edition alacağım. Umarım güvenilir bir alıcı bulursun.

Bu değerli zamanını ayırdığın için teşekkürler bu arada.

Satamassam beklerim :)

Aynı olarak 130TL, neredeyse tüm heroların legendary-epicleri var. Ciddi alıcıysanız sizin için tüm heroların skinlerini gösterebilirim.

Bu yaz içinde kesin alacağım Origins Edition. Eğer bu yaza kadar satamazsanız sizinle tekrar görüşebilirim haziran ayında.

Değerinde CS:GO itemi, bıçağı da kabul edilir.
Steam Cüzdan Kodu da kabul edilir.

Acil paraya ihtiyacım olduğu için oyun fiyatını 95TL ye düşürdüm. Skin ile ödeme olacaksa 105TLdir. Cüzdan kodu ödemesi 100TLdir.

Master Overwatch veya benzer bir siteden hesabın linkini de verirseniz istatistikleri de görmek faydalı olabilir.

Diğer konuya da mesaj yazdım Steam linkimi bıraktım eklerseniz konuşalım. %90 alıcıyım.

Geri
Yukarı