Çözüldü Overwatch sınırsız ban yedikten sonra yeni hesap açmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lorienthe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle evet Overwatch hak ettim fakat hile hurdadan değil. Skinchanger kullandım çok mu? Belki de iyi oynuyorum diye banlamışlardır. 😆
Şaka bir yana, bu Steam hesabım henüz 1-2 aylık hiç para yatırmadım o yüzden yeni hesap açacağım bu hesabın e-postası önemli, eğer bu hesabın e-postasını kullanmadığım bir şeyle değişip değiştirdiğim e-postayla yeni hesap açarsam Overwatch kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunuzu doğru anladıysam eğer, eski hesabınızdaki e-posta adresinizi yeni hesabınıza ekleyebilirsiniz. Sorun olmaz.

Aynı şekilde eski hesabınızdaki telefon numarasını da yasaklanma aldıktan sonra yeni bir hesaba eklemenizde bir sakınca yok.
Sorunuzu doğru anladıysam eğer, eski hesabınızdaki e-posta adresinizi yeni hesabınıza ekleyebilirsiniz. Sorun olmaz.

Aynı şekilde eski hesabınızdaki telefon numarasını da yasaklanma aldıktan sonra yeni bir hesaba eklemenizde bir sakınca yok.

Teşekkürler, aynı soruyu tanıdık birine daha sorup bu yanıtı almıştım hallettim bir sorun olmadı.

Geri
Yukarı