Oynadığınız en "bug" içeren oyunlar

GTA San Andreas'ın Steam'deki berbat sürümü, Sven Co-op (asansörlerde vb. birbirimize temas edince parçalanma gibi gıcık olaylar oluyor), En düşük grafiklere çekip kağıt gibi etmeme rağmen kasan Internet Cafe Simulator. Sonuncusu Bug değil de optimizasyon sorunu sayılır ama neyse.

Son dönemlerde oyunlar bitmeden ya da cilalanmadan çıkmaya başladı. Eminim ki sizin de çok severek oynadığınız ya da oynamaya çalıştığınız oyunlar buglar yüzünden insanı çileden çıkartabiliyor. Soru başlıkta cevaplarınızı bekliyorum. Benim cevabım: Cyberpunk 2077, Battlefield Hardline campaign, GTA SA Steam sürümü, Internet Cafe Simulator.
Half-Life 1 (Hata o kadar fazla değil. En fazla bunda karşılaşmıştım sadece.)

The Elder Scroll Skyrim: V Esbern Bug'ı Allah düşmanımın başına vermesin kafayı sıyıracaktım.
Mağarayı terk edip duruyordum düzelsin diye. Sonra düzeldi oyunun ileri Safalarında gene Bug'a girdi bu mal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.

Yeni konular

Geri
Yukarı