Oynayacak oyun önerisi

Osu oynayabilirsin bağımlılık yapan 2D olan bir ritim oyunudur ama ben işsiz değilim diyorsan ve kanser olmak istemiyorum diyosan tavsiye etmem.

Kena bridge of spirits aksiyonu çok yormaz ve güzel oyundur fakat fiyatı tuzludur.

Mafia 1'i bitirdim dün gece ikinci oyunu oynamadan önce bunu oynayabilirim. PS Plus'ta varmış belki oynayan olur.

Osu oynayabilirsin bağımlılık yapan 2D olan bir ritim oyunudur ama ben işsiz değilim diyorsan ve kanser olmak istemiyorum diyorsan tavsiye etmem.

Yok hocam vallahi osu pek benlik değil. Ritim oyunları için Hi-Fi Rush ve Bullets Per Minute daha benlik oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia 1'i bitirdim dün gece ikinci oyunu oynamadan önce bunu oynayabilirim. PS Plus'ta varmış belki oynayan olur.

Yok hocam vallahi osu pek benlik değil. Ritim oyunları için Hi-Fi rush ve bullets per minute daha benlik oyunlar.

This War of Mine baktın mı?

This War of Mine baktın mı?
baktım ama bu tarz oyunlar çok sarmıyo beni. valiant hearts diye bir oyun vardı bu tarzda hikayesi güzel izlemiştim ama oynamaya başladığımda çok sıkıldım kapattım 1 saatte. bu tarz kamera açısı olan oyunlar sarmıyor genel olarak.

İşte size önerilerim:1. stardew valleytür: Simülasyon, rol yapmaplatform: PC, PS4özellikler: Çiftlik hayatı simülasyonu, tarım, balıkçılık, madencilik ve toplulukla etkileşim. Açıklama: Stardew Valley, oyunculara bir çiftlik mirası bırakılan karakteri yönetmelerini sağlar. Oyuncular tarım yapar, hayvan yetiştirir, balık tutar, madene iner ve köylülerle arkadaş olur. Rahatlatıcı ve bağımlılık yapan bir oyun deneyimi sunar.2. animal crossing: New horizonstür: Simülasyonplatform: Nintendo switchözellikler: Ada yaşamı, dekorasyon, toplulukla etkileşim. Açıklama: Animal crossing serisi, oyuncuların bir adayı keşfetmelerini, eşyalar toplamasını ve dekorasyon yapmasını sağlar. Sakin ve sosyal bir deneyim sunar.3. slime ranchertür: Macera, simülasyonplatform: PC, PS4özellikler: Slime toplama ve çiftlik yönetimi. Açıklama: Oyuncular bir slime çiftliğini yönetir ve çeşitli türde slimes toplar. Renkli ve sevimli grafikleriyle eğlenceli bir oyun.4. a short hiketür: Macera, keşifplatform: Pcözellikler: Keşif, doğa yürüyüşleri, etkileşim. Açıklama: Oyuncular bir kuş karakteri ile adada yürüyüş yapar, hazine avlar ve doğanın tadını çıkarır. Kısa ve rahatlatıcı bir macera sunar.5. spiritfarertür: Yönetim, maceraplatform: PC, PS4özellikler: Öteki dünyaya ruhları taşıma, inşa etme, kaynak toplama. Açıklama: Spiritfarer'da, oyuncular ruhları öteki dünyaya taşıyan bir karakteri yönetir. Oyun duygusal ve huzur verici bir deneyim sunar.6. my time at portiatür: Simülasyon, rol yapmaplatform: PC, PS4özellikler: Atölye yönetimi, inşa etme, keşif. Açıklama: Oyuncular kendi atölyelerini kurar ve yönetir, çeşitli projeler yapar, kaynak toplar ve kasaba halkıyla etkileşime geçer.7. journeytür: Macera, keşifplatform: PC, PS4özellikler: Keşif, bulmacalar, minimalist hikaye anlatımı. Açıklama: Journey, oyuncuları bir çölde keşfe çıkarır ve mistik bir yolculuğa davet eder. Görsel ve işitsel olarak etkileyici bir deneyim sunar. Bu oyunlar, sakin ve eğlenceli deneyimler sunar ve sizi yormadan keyifli vakit geçirmenizi sağlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…