Oyun anında laptop ekranında renk değişimi

HazretiMagma

Femtopat
Merhaba. Ara sıra oyun oynarken yani hikaye tarzı oyun oynarken nedense ekranımda kibrit kutusunun yarısı kadar bir kısmı bembeyaz oluyor ve bu (1 saniye = 100 salise) 10 salise falan sürüyor sonra geri gidiyor. Sizce bu oyunun dosyalarından dolayı olabilir mi? Arkadaşlarım fark etmediler bile, o kadar kısa idi ki bu ilk defa oldu ve sinematikteyken oldu, bunu fark etmediler bile.

Başlıkta laptop yazıyor ya hocam.

Pardon görmemişim.

Merhaba. Ara sıra oyun oynarken yani hikaye tarzı oyun oynarken nedense ekranımda kibrit kutusunun yarısı kadar bir kısmı bembeyaz oluyor ve bu (1 saniye = 100 salise) 10 salise falan sürüyor sonra geri gidiyor. Sizce bu oyunun dosyalarından dolayı olabilir mi? Arkadaşlarım fark etmediler bile, o kadar kısa idi ki bu ilk defa oldu ve sinematikteyken oldu, bunu fark etmediler bile.

Yaşadığınız sorunun 2 ihtimali var:
1. Sadece o oyunu oynarken ekranın bir kısmı bembeyaz oluyorsa sorun oyundadır.
2. Eğer sadece oyun oynarken değil de Web'de dolaşırken bile ekran beyaz oluyorsa sorun ekran kartında olabilir.

Pardon görmemişim.

Yaşadığınız sorunun 2 ihtimali var:
1. sadece o oyunu oynarken ekranın bir kısmı bembeyaz oluyorsa sorun oyundadır.
2. eğer sadece oyun oynarken değil de Web'de dolaşırken bile ekran beyaz oluyorsa sorun ekran kartında olabilir.

Ya sadece oyunda oluyorki oyun korsan oyun doğru inmemiş olabilrmi çünkü malum her şey zamlandı bende korsan indirdim o bölümdeyken diğer videoları izledim onlarda bu sorun yoktu ama bende vardı korsan indiğinden olabilrmi.

Ya sadece oyunda oluyor ki oyun korsan oyun doğru inmemiş olabilirimi çünkü malum her şey zamlandı bende korsan indirdim o bölümdeyken diğer videoları izledim onlarda bu sorun yoktu ama bende vardı korsan indiğinden olabilirimi.

Virüs olma ihtimalide var ama bence oyunu sil tekrar yükle düzelir sorun. İyi günler.

Geri
Yukarı