Oyun arkadaşı arıyorum

Şu aralar ağırlıkla Forza 4 - farlight 84 - Valorant oynuyorum.

Forza 4 olur ama digerlerini sevemedim. Neden derseniz Valorant isinamadim türkler cok kanser ediyor fairlight hiç bilmiyorum nasıl bir oyundur Forza oynamak isterseniz ekleyin beni oynariz.

Forza 4 olur ama digerlerini sevemedim. Neden dersiniz Valorant isinamadim türkler cok kanser ediyor fairlight hiç bilmiyorum nasıl bir oyundur Forza oynamak isterseniz ekleyin beni oynariz.
tamamdır discord adımı başta belirttim zaten eklersiniz forza gireriz. Farlight tavsiye edeceğim bir oyundur, p2w değil herkes eşit ve para yatırmadan da silah skinleri elde edebiliyorsunuz.

Tamamdır Discord adımı başta belirttim zaten eklersiniz Forza gireriz. Farlight tavsiye edeceğim bir oyundur, P2W değil herkes eşit ve para yatırmadan da silah skinleri elde edebiliyorsunuz.

Ekledim baska oyunlar varsa onlarida oynariz istersen Forza inik degil indireceğim ama uzun surmez pek 50 Mbps internet var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…