Oyun arkadaşı

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
EA Play / Yıllık paketi aldım fakat şöyle bir oturdum da CO-OP, Online oyunları oynayacak hiç çevrem yok :(
Mahalleden arkadaş desen kiminin interneti yok, kiminin bilgisayarı yok.
Dileyen olursa farklı oyunlar da oynayabiliriz, her ay oyun için Ortalama 300 ₺ bütçe ayırırım, ama şu an için odak noktam EA Play'de ki önde gelen oyunları (Battlefield, NFS, Titanfall, Star Wars) oynayıp bitirmek bu sırada da eğlenmek olacak, Epic Games'de de birkaç oyunum var (Watch Dogs 2, GTA 5, AC). Hafta için akşam 19-24/01 saatleri arası Full oyun oynarım, pazar günleri de sabah 9 akşam 1, yani neredeyse günüm oyun oynamakla geçer.
Sadece oyun oynamak da değil, sohbet muhabbet de edilebilir.

Dipnot: Her oyunu oynarım arkadaşlar yazdığım oyunlarla kısıtlı değil sadece.

Discord: Kaniel Outis#6065

Son düzenleme:
EA Play / yıllık paketi aldım fakat şöyle bir oturdum da CO-OP, Online oyunları oynayacak hiç çevrem yok :(
mahalleden arkadaş desen kiminin interneti yok, kiminin bilgisayarı yok.
Dileyen olursa farklı oyunlar da oynayabiliriz, her ay oyun için ortalama 300 ₺ bütçe ayırırım, ama şu an için odak noktam EA Play'de ki önde gelen oyunları (Battlefield, NFS, titanfall, Star Wars) oynayıp bitirmek bu sırada da eğlenmek olacak, Epic Games'de de birkaç oyunum var (Watch Dogs 2, GTA 5, AC). Hafta için akşam 19-24/01 saatleri arası Full oyun oynarım, pazar günleri de sabah 9 akşam 1, yani neredeyse günüm oyun oynamakla geçer.

Discord: kaniel outis#6065

Ben gelebilirim fakat kardeşim 8. sınıf diye bilgisayar oynatmıyorlar D: PS4 oynuyorum. PS4'te EA acces almak istiyorum. Eğer PS4 ile bilgisayardaki oyuncular beraber oynayabiliyorsa oynarız :). (Crossplatform)

Ben gelebilirim fakat kardeşim 8. sınıf diye bilgisayar oynatmıyorlar D: PS4 oynuyorum. PS4'te EA acces almak istiyorum. Eğer PS4 ile bilgisayardaki oyuncular beraber oynayabiliyorsa oynarız :). (Crossplatform)

NFS Heath girdiğimde lobide PS oyuncuları da vardı, Battlefield gibi oyunlar için de geçerliyse eğer oynayabiliriz.

EA Play / Yıllık paketi aldım fakat şöyle bir oturdum da CO-OP, Online oyunları oynayacak hiç çevrem yok :(
Mahalleden arkadaş desen kiminin interneti yok, kiminin bilgisayarı yok.
Dileyen olursa farklı oyunlar da oynayabiliriz, her ay oyun için Ortalama 300 ₺ bütçe ayırırım, ama şu an için odak noktam EA Play'de ki önde gelen oyunları (Battlefield, NFS, Titanfall, Star Wars) oynayıp bitirmek bu sırada da eğlenmek olacak, Epic Games'de de birkaç oyunum var (Watch Dogs 2, GTA 5, AC). Hafta için akşam 19-24/01 saatleri arası Full oyun oynarım, pazar günleri de sabah 9 akşam 1, yani neredeyse günüm oyun oynamakla geçer.

Dipnot: Her oyunu oynarım arkadaşlar yazdığım oyunlarla kısıtlı değil sadece.

Discord: Kaniel Outis#6065

Sistemim iyi olsa da oynasak.

Yeni konular

Geri
Yukarı