Steam Oyun gönderirken "beklenmedik bir hata meydana geldi" hatası

ahmetdemirexe

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 2 gündür Steam üzerinden arkadaşıma oyun göndermeye çalışıyorum fakat hata alıyorum;

1695550906918.png

Steam desteğe bu konu hakkında ulaştım ve bana verdikleri cevap çok saçma geldi;

* Şu anda size, mesajınızı yazdığınız dilde yardımcı olacak kimse yok, bu yüzden İngilizce yanıt veriyorum. Bu şekilde, size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmaya başlayabiliriz. İngilizce yerine tercih ettiğiniz dilde yanıt verebilirsiniz.

Hesabınıza baktım ve genel bir hediye satın alma kısıtlamanız olduğunu gördüm.

Hediyeyi satın almak için cüzdan paranız yerine doğrudan bir ödeme yöntemi kullanırsanız yine de hediye satın alabilir ve bunları arkadaşlarınızdan herhangi birine gönderebilirsiniz. Cüzdan paranızı kendi hesabınız için alışveriş yapmak amacıyla kullanmakta özgürsünüz.

Steam destek bu kısıtlamayı kaldıramaz.

Bu hediye satın alma kısıtlaması hakkında sağlayabileceğimiz tüm bilgiler bu olduğundan, bu bileti kapatacağım.

Bu konuyla ilgili gelecekteki tüm biletlerin yanıt verilmeden kapatılacağını da unutmayın. Steam ile ilgili başka bir sorununuz varsa yeni bir bilet açabilirsiniz.

Steam desteği.
Joseph g

Daha 2 gün önce başka bir hediye göndermişken şu an kısıtlama olduğunu ve Steam bakiyesi ile değil başka bir ödeme yöntemi ile almamı söylüyor fakat hesabımda bakiye varken ben kartla ödeme yapmak zorunda kalmak istemiyorum. Bu olayı nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı? Steam destek bu cevaptan sonra talebi direkt kapatmış ve bana ek bir cevap hakkı sunmamış.

Çok fazla hediye yolladığınızdan ötürü hediye kısıtlaması almışsınız sanırım.
Başka bir ödeme yöntemi kullanmaktan başka şansınız yok gibi görünüyor.

Sadece 4 Eylül'de ve 22 Eylül'de hediye gönderdim daha önce hiç göndermedim 2 tane hediye de kısıtlama gelmesi çok saçma bence ard ardına yapıp şüpheli olabilecek bir eylem de yapmadım.

Deneme amacıyla kredi kartından hediye göndermeyi denedim ve hiçbir sorun oluşmadı, olay tamamen Steam bakiyesi ile hediye gönderme kısıtlaması.

Deneme amacıyla kredi kartından hediye göndermeyi denedim ve hiçbir sorun oluşmadı, olay tamamen Steam bakiyesi ile hediye gönderme kısıtlaması.

Bunu şu sebeple yapıyorlar, çalıntı kredi kartı ile Steam bakiyesi alınıp oyun göndererek olaylardan sıyrılmak isteyen dolandırıcılar var. Bu sebeple bakiye ile hediye göndermek olabildiğince çok kısıtlamaya sokabiliyor kişileri. Kredi kartı ile bir işlem yaptıktan sonra denerseniz gönderebilirsiniz. Değişik bir politika anlayışı var.

Geri
Yukarı