Oyun hesabı nerede satılabilir?

K0KO

Femtopat
Yer
C:/Windows/System32
Daha fazla  
Merhaba. PUBG Mobile, CS:GO, Valorant ve Zula gibi oyunların çok iyi hesapları var bende. Artık bu oyunları oynamıyorum. Bir arkadaşım da hesabı oynamıyorsan sat dedi. Nereden satacağımı çok bilmiyorum. Yasal mı onu bile bilmiyorum. Hesap satacağım bir site var mıdır ve biraz bilgi verebilir misiniz?

İtemsatışta satıcının bilgilerini GameSatış kadar ayrıntılı almıyorlar ve ben genelde alıcı tarafta olduğumdan daha iyi oluyor. Ondan dolayı GameSatış bana göre daha iyi.

Ayrıntılı alma sebepleri eğer çalıntı hesap vb. olursa daha çabuk bulunsun diye hocam %7 komisyon kesiyor itemsatış ve bu oran GameSatış'ta %20.

Hocam komisyon çok önemli ise ona göre koyar hesabı davalık işlemlere kalınca GameSatış daha hızlı davranıyor. Komisyon benim için önemsiz gerekirse 100TL fazla verir garantiye alırım hesabı.

Hocam komisyon çok önemli ise ona göre koyar hesabı davalık işlemlere kalınca GameSatış daha hızlı davranıyor. Komisyon benim için önemsiz gerekirse 100TL fazla verir garantiye alırım hesabı.

Hocam olabilir ben bir kere itemsatış'ta dolandırılmıştım. Gün içerisinde bakiyem tekrar geri geldi. Yani iki site de güvenilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı