Oyun içi sıcaklık değeri iyi mi?

R3 3200U

Decapat
Daha fazla  
RAM
Sk Hynix 16 GB 8×2
Ekran kartı
vega 3
Anakart
hb
İşlemci
RYZEN 3 3200U
Forza 4 de sıcaklık iyi mi boşta iken 45 derece falan. Termal macun 5 6 ay önce değişti.
(Thermal Grizzly Kryonaut 12,5W/m.k)

Ekran Görüntüsü (38)-03.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
85 derece idare eder diyebiliriz. Eğer fan sesi ve sıcaklıktan rahatsız oluyorsanız kaliteli bir macun alarak sıckalıkları indirebilirsiniz stok fanla olsa bile kabul edilebilir değerler eğer sistemi yükseltmeyi düşünmüyorsanız ve işlemcinin buz gibi çalışmasına çok da gerek yok diyorsanız gereksiz para israfı olur. Kaliteli bir macun ile kendiniz ya da güvendiğiniz bir bilgisayarcı yardımıyla macunları yenleyebilirsin. Sistem toplama değilse garantiye de yollayıp yenilemelerini isteyebilirsin.

Değerler normal.

Yok hocam gayet normal bana göre laptop için altında fan yokken ki değer bu fan olunca Max 73 falan oluyor 👍

85 derece idare eder diyebiliriz. Eğer fan sesi ve sıcaklıktan rahatsız oluyorsanız kaliteli bir macun alarak sıckalıkları indirebilirsiniz stok fanla olsa bile kabul edilebilir değerler eğer sistemi yükseltmeyi düşünmüyorsanız ve işlemcinin buz gibi çalışmasına çok da gerek yok diyorsanız gereksiz para israfı olur. Kaliteli bir macun ile kendiniz ya da güvendiğiniz bir bilgisayarcı yardımıyla macunları yenleyebilirsin. Sistem toplama değilse garantiye de yollayıp yenilemelerini isteyebilirsin.

Hocam bugüne kadar rahatsızlık duymadım fan sesinden daha da iyisi rahatlıyorum kış ayında stres testinde fan yavaş çalışırken Max 77 derece olmuştur oda sıcaklığı 24 derecede fan hızlanınca bu durum test de 66 ya düşmektedir.

Dosya Ekleri

• 20230110_222200.jpg
    20230110_222200.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı