(Oyun içi) Zafer Partisi & Ak Parti Hazırlık Maçı

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Zafer Partisinin genel başkanı Ümit Özdağ bir video yayınlamış ve (oyun içinde) Zafer Partisi & Ak Parti Hazırlık Maçı yapılmış. Maçta Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mansur Yavaş, Süleyman Soylu, Fahrettin Koca gibi parti temsilcisi isimler vardı. Zafer Partisi takımında Türk milleti adına bir oyuncu Ak Parti kadrosunda ise sığınmacılar adına bir oyuncu bulunuyordu. Sığınmacıların siyahi olması detayına çok güldüm. Video yorumlarında hakemi iktidarın atadığını maç tekrarı uygulanmasını gerektiğini savunan büyük bir kesim var. Önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bugün mü? 4 aylık video bu.
Aaaa hocam yeni gördüm. Lütfen kusuruma bakmayın bir arkadaş atınca yeni bir video sandım. Konu içi düzeltmemi yapacağım hemen uyarınız için teşekkürler. Anlık olarak dikkatimden kaçmış güzel bir video olduğu için sizinle de paylaşmak istedim. Neyse görmeyenler vardır belki benim gibi onlar bu konu sayesinde görürler belki.

Çok güzel video, oyumu Zafer Partisine verebilirim :D Böyle video yaparak çok güzel icraat yaptılar sonuçta.
Hocam icraat değil de takım tutar gibi parti tutanların ülkeyi bu hale getirenlerin Ak Partideki hatta Türkiye deki araplaşmaya biraz dem vurmuş gibi video. O yüzden böyle elemanlara atıfta bulunması bu elemanları dalga konusu yapması bunlardan bıkmış Türk milletine güzel geliyordur belki.

Erdoğan gibi bir forvet kolay bulunamaz. Manchester city’e koysan gol kralı olur premier lig’de.

Geri
Yukarı