Oyun için 2K monitör önerisi

Şu an kullandığım monitör epey eski olduğu için, Casper tft19w80psa 19", neye geçersem geçeyim bir fark hissedeceğimi düşünüyorum😁 Curved yapıdaki monitörler çok hoşuma gidiyor ama tabii ki bu teoride geçerli. Daha önce hiç kullanmadığım için deneyip neyi sevdiğimi bulmam gerekiyor sanırım. Parlaklık konusunda da hiç tecrübem olmadığı için aynı şekilde denemeden bilemem.

Bir sorum olacaktı, ürünü nereden aldınız? Ölü piksel, ışık sızması, ghosting gibi sorunlarla karşılaştınız mı ? Ben de alacağım monitörü Amazondan almayı düşünüyorum ama bu tarz bir problem yaşarsam iadede sorun yaşamak istemiyorum. Sürekli monitör alan insanlardan ölü piksel sorunu yaşadıklarını görüyorum ve endişeleniyorum.

Bir terslik olduğunu hissetmiştim, kusura bakmayın yanlış bilgi için 🙃 Şurada buldum ama doğru model mi bilmiyorum.

Peki diğer attığım model hakkında ne düşünüyorsunuz? Ek olarak üstte sorduğum soruyu size de sormak istiyorum. Önerebileceğiniz minimum sorun yaşayacağım bir site var mı yoksa mağazaya gidip tek tek bakıp sorun olmayan monitörü mü seçmeliyim?
Hocam ben monitörü amazondan aldım. Başka sitelerde 250TL daha ucuzdu ama herhangi bir sorun çıkarsa diye Amazon'dan aldım. Amazon iade konusunda beni hiç üzmedi. Airpods pro almıştım. 4-5 gün kullandım(baya kulağıma taktım yani) ama hoşuma gitmedi iade süreci başlattım. Hiçbir problem çıkmadan iade ettim paramı karta yüklediler. Monitörde ölü piksel, ışık sızması ve ghosting gibi şeyler bende çıkmadı. Ama bunlarda biraz şans sanırım. :)

Hocam ben monitörü amazondan aldım. Başka sitelerde 250TL daha ucuzdu ama herhangi bir sorun çıkarsa diye Amazon'dan aldım. Amazon iade konusunda beni hiç üzmedi. Airpods pro almıştım. 4-5 gün kullandım(baya kulağıma taktım yani) ama hoşuma gitmedi iade süreci başlattım. Hiçbir problem çıkmadan iade ettim paramı karta yüklediler. Monitörde ölü piksel, ışık sızması ve ghosting gibi şeyler bende çıkmadı. Ama bunlarda biraz şans sanırım. :)
Evet evet, ben de o yüzden oraya güveniyorum. İade konusunda sorun yaşanmadığını duymuştum birinden daha doğrulamış oldum harikasınız 😌 Evet gerçekten de şans işi oluyor olay değiştirme kısmında sunulan hizmetin kalitesinde bitiyor.

1440p çözünürlükte 27" panel büyüklüğü daha mantıklı olur.

Gerçekten iyi bir monitöre benziyor. Listeme ekledim çok teşekkürler. Eğer deneyimleme şansınız olduysa artılarını eksilerini paylaşablirseniz çok güzel olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı