Oyun için CAT5E kablo yeterli mi?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Zamanında S-Link CAT5E kablo almıştım. Aslında kabloya çok dikkat etmemiştim. Sizce oyun için CAT5E kablo yeterli mi? Ping açısından.
Yani değiştirmeme gerek var mı? Çünkü kablo 2 odanın içinden geçiyor değiştirmesi çok zahmetli olur.
Şimdiden teşekkürler.

Ev kullanıcısı için yeterli.

Eğer kablonda hasar veya kablo içinde kırılma yoksa kesinlikle yeterli bir kablodur ve size sorun çıkartmayacaktır.
15816884012173150721982097792562.jpg

Böyle kıvrımlar sorun yaratır mı?
Bir de benim canavar(kedi) bir kısmını ısırmış ama ısırdıktan sonra indirme ve yüklemede bir değişiklik olmadı. Galiba sadece dış koruması hasar görmüş. Onun dışında ara sıra üstüne basılıyor nadiren ama zaten ping'den yana pek sıkıntım yok. Modem 7 yıllık önce o sıkıntı çıkarır gibime geliyor.:D
15816887522845827551015203609374.jpg

Bunlarda kedinin eseri.
Sıkıntı yaratırlar mı?

Kablodaki kırılma ezilme vb. durumlarda ping değil bağlantı kopması oluşur. Ev içerisinde kablodan dolayı ping yaşayacağın durum evin içerisinde at koşturabiliyorsan gerçekleşebilir :)
Yani bağlantın şu an için kullanılabiliyor ise,tam gaz devam. Ne zaman ki koptu,kesildi o zaman değişirsin.
Eki Görüntüle 500767
Bunlarda kedinin eseri.
Sıkıntı yaratırlar mı?
Dediğim gibi, eğer bağlantıda kopma yoksa kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı