Oyun için gerekli olan şeyleri Windows yükler mi?

Burakpala

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartımı güncelledim tamam. MSI Live update ile anakartımı da güncelledim başka ne yapmam gerekiyor?
Ve oyun bileşenlerini nasıl yükleyecegim? Yoksa Windows otomatik olarak yüklüyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunlar için en uygun işletim sistemi Windows 10 diye boşuna demiyoruz. Windows 10 kullanırsanız gerek kalmaz. Arada DLL hataları olabiliyor, onu da burada konu açarak halledebilirsiniz.
Oyunlar için en uygun işletim sistemi Windows 10 diye boşuna demiyoruz. Windows 10 kullanırsanız gerek kalmaz. Arada DLL hataları olabiliyor, onu da burada konu açarak halledebilirsiniz.
Ryzen 5 1600x
Msi 1060 gamingx 6 gb
8 gb ram Kingston Preadator 3000mhz
B350m Gamingpro anakart
Aoc un 75 hertz 1Ms gaming monitör e sahibim fakat pubg de çok fps drop yiyorum yakın savaşlarda aşırı akıcılıgını kaybediyor bugün afterburner la açıp takip ettim fps 75 lere kadar düştü dün bu kadar düşmüyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

75 de oyunun akıcı olması gerektiğini düşünüyorum fakat hiç akıcı değil dönüşler vb

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı