Oyun için Klavye önerisi

Redragon Kumara kullanıyorum. Hem malzeme yapısı hem de Switch olarak kaliteli. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hala bozulmadı hatta geçenlerde üstüne maden suyu döktüm 1 tane Switch bile bozulmadı. Avantaj olarak klavyenin plastiği bayağı sağlam, kablosu çok kalın kolay bir şekilde kopamaz, USB ucu altın yani istediğiniz kadar sök tak yapın bozulmaz ayrıca klavyenin yanında tuş çıkarma, Switch çıkarma aparatı ve 3 tane yedek Switch geliyor. Eksi olarak klavyenin arası boş olduğu için ve odamda 3 tane kuş beslediğim için içi biraz toz tutuyor, bir de çok az yay sesi var o sesde sadece spacede çok dikkatli dibleyince zor hissediyorsunuz. Bu klavyenin Rainbow versiyonu(RGB değil) bir de sadece kırmızı versiyonu var. Bende kırmızı versiyon mevcut normalde Rainbow almıştım kırmızı renkli versiyonu geldi iyikide kırmızı renkli gelmiş. Renk olarak kırmızıyı öneririm Switch olarak da ben mavi kullanıyorum dedikleri kadar fazla ses yok açıkçası siz keyfinize göre alabilirsiniz. Bu klavye hakkında sorunuz olursa yanıtlarım. Bu mesajı bile o klavyeden yazıyorum :).

Yeni konular

Geri
Yukarı