Oyun için kulak içi kulaklık önerisi

Tamamda hocam oyun oynarken Discord arkadaşlara sesim nasıl gidecek peki? Bir de mavisi ve kırmızısı ve daha başka modelleri de var. Hangisi daha iyi? Karşılaştırma yapabilirseniz iyi olur, teşekkürler.

Hocam ama siz de isteklerinizi tane tane söylemek yerine niye en baştan söylemiyorsunuz ki. Siz yazmışsınız oraya ses kasmak için kulak içi kulaklık arıyorum. Ben de size gayet güzel performanslı ve güzel ses veren kulaklık önerisi verdim. Ayrı bir mikrofon alacaksınız sesiniz için ya da nova1 kulaklığı boynunuza asıp onun mikrofununu kullanıcaksınız. Renk olarak ise ben sadece kozmetik olarak biliyorum o yüzden mavisini almıştım. Performansına bir şey diyemem.

Truthear Zero icin konusuyorsaniz renk sadece kozmetik degil. Red olan modelle birlikte 10ohm empedans adaptor geliyor bass icin.

Şimdi merak ettiğim üç şey var. Birincisi ne demek oluyor Truthear Zero için renk sadece kozmetik için değil, yanlış anlama hocam bu Kulaklığı bugün ogrendim ve hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Çünkü Türkiye YouTube kanalında hiç kimse incelememis, hep yabancılar inceleme yapmış maalesef. İkincisi red olan modelde sadece bas olarak bir ekstra var dediniz ve bunun daha çok müzik performansına etkisi olup oyun konusunda Blue olan da iyi performans verebileceği anlamına mı gelir? Çünkü arada biraz fiyat farkı var ve oyun için red modeline daha fazla para harcamaya değer mi? Üçüncü ve son sorum ise mikrofon konusuna deginmediniz ve ben Discord arkadas çok var ve iletişim olayı nasıl olur? Son olarak da daha detaylı bilgi verebilirseniz çok mutlu ve müteşekkir olurum, teşekkürler.

Renk sadece kozmetik degil demek ayni kulakligib iki farkli rengi degil demek. Red ve Blue arasinda tuning farki var, adaptorle bass artiyor redde. 10$'dan fazla fark varsa red almaya gerek yok bence acikcasi. Oyun icin aliyorsan blue alabilirsin.

Mikrofonla ilgili verecek bilgi yok. Mikrofonu yok cunku. İlla bu kulakligi kullanacaksan ya farkli mikrofon alacaksin yada alternatif olarak extra mikrofonlu kablo bakabilirsin 0.78mm 2pin, ama ben pek tavsiye etmem kablo isini.

Masa mikrofonun falan yoksa yada ekstra mikrofon almam diyorsan baska modellere yonel bence.

Renk sadece kozmetik degil demek ayni kulakligib iki farkli rengi degil demek. Red ve Blue arasinda tuning farki var, adaptorle bass artiyor redde. 10$'dan fazla fark varsa red almaya gerek yok bence açıkçası. Oyun icin aliyorsan Blue alabilirsin.

Mikrofonla ilgili verecek bilgi yok. Mikrofonu yok cunku. İlla bu kulakligi kullanacaksan ya farkli mikrofon alacaksin ya da alternatif olarak extra mikrofonlu kablo bakabilirsin 0.78mm 2pin, ama ben pek tavsiye etmem kablo isini.

Masa mikrofonun falan yoksa ya da ekstra mikrofon almam diyorsan baska modellere yonel bence.

O zaman onerilerinizi bekliyorum.

Geri
Yukarı