Oyun İçin Laptop Tavsiyesi

canpatos007

Hectopat
Daha fazla  
Şu an toplam 1500 TL biriktirdim ve oyun için bir bilgisayar almayı planlıyorum. Bu toplama PC'de olabilir Laptop'ta. Laptop daha iyi olur diye düşünüyorum ve 1-2 haftaya alırım . Ben 1-2 Laptop buldum ;
Hp Pavilion 15-N012ST (F1F09EA) Notebook En Ucuz Fiyatı
Bunu sevdim ekran kartı da iyi ama işletim sistemi Freedos o pek sorun olmaz. Ve 1.6 GHz ama Turbo ile 2.6 GHz olabiliyor.Ve diğerleri ;

En Ucuz Lenovo G510 59-405833 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları - Ucuzu.com
Buda var ama sanırım ekran kartı sorun olur.

NOTEBOOK CORE İ5 4200M 2.5GHZ-4GB-500GB-15.6''-2GB -W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Laptop - Vatan Bilgisayar
Buda iyi ekran kartı iyi her şey iyi beğendim ve Windows 8 oda iyi.

Lenovo Ideapad G510 59-391056 Notebook En Ucuz Fiyatı
Buda iyi ekran kartı çok azcık sorun yaratabilir.

Sizce ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linktekilerin hiç biri sana adam akıllı oyun oynatamaz. üstelik Directx 11-12 devrine geçiş yaptık. Eğer alırsan, % 1000 elinde kalır. Bütçeni arttırıp masaüstü toplayabilirsin. Yapamıyorsan da PS4 almak daha mantıklı. Ama ayda kaç oyun bitiriyorsun ? Ne tür oyunlar oynuyorsun ve sadece oyun için mi ? Bu soruları yanıtlarsan iyi bir karar verebilirsin. Şu an çok acele etme. Dolar fiyatları düşüşe geçti hem.

Önerileriniz ve ilginiz için teşekkür ederim. Oğuzhan'ın önerisine bakacağım ama şuan toplama pc düşünüyorum çünkü bilişim hocası 1300 TL'ye 8 GB RAM, 500 GB HDD, 4 gb ekran kartı almış ve çok iyiymiş . Aldığı yerde bir int. cafe .

4 GB ekran kartı :) Bilişim hocanız sağlam kazık yemiş :) Yahu sene oldu 2014, halen daha ekran kartında GB değerine bekıyorsunuz. Hayır madem okumuyorsunuz, izleyin bari:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerileriniz ve ilginiz için teşekkür ederim. Oğuzhan'ın önerisine bakacağım ama şuan toplama pc düşünüyorum çünkü bilişim hocası 1300 TL'ye 8 GB RAM, 500 GB HDD, 4 gb ekran kartı almış ve çok iyiymiş . Aldığı yerde bir int. cafe .
Bilişim hocan aynı zamanda "bakkallık" ile uğraşıyor herhalde.
Elinde seni idare edecek bir bilgisayarın varsa, oyun için konsol almak daha mantıklı. Ama yinede senin karar vermen lazım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı