Oyun İçin Masaüstü vs Dizüstü

Gaming PC mi Gaming Laptop mu

• Oy verenlerin toplamı
    10

asdfgh

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sizce üniversite için masaüstü mü yoksa laptop mu? Yurt dışındayım bu arada, yani biraz daha ucuz. Fiyat sınırı şu an yok, epeydir biriktiriyorum. :neo: Nedenleriyle aşağıya yazarsanız iyi olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya yurt dışında okuduğunu göze alırsak laptop. Ama ne kadar süre orada kalacaksın? Sürekli yanında taşıma gibi bir zorunluluğun falan var mı ? Eve dönüş için rahat etmek istiyorsan falan laptop tabi ki. Fakat gerçek anlamda bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsan ve taşımak falan zor olmazsa senin için masaüstü daha ön planda.

15.6" düşünüyorsan laptop, daha büyük ekran istiyorsan masaüstü

Nvidia 1080M'leri beklemeni tavsiye ederim.

Ben yurt dışında olsam The New Razer Blade bunu alırım. Hem hafif hem güçlü. Thunderbolt 3.0 bağlantısı olduğu için de ileride harici masaüstü ekran kartını Razer Core External Graphics Dock bununla takarım gerek oldukça. Böylelikle dışarıda laptop, evde oyun canavarı olur. Razer Core veya çıkacak daha iyisini 2-3 sene sonra alırdım, şuan için 970M yeterli.

Eğer küçük ekran isterim dersen de en iyi ultrabooklardan Razer Blade Stealth Ultrabook and Razer Core External Graphics Dock bunu tavsiye ederim ama buna oyun oynamak için Razer Core ve harici ekran alman gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı