Oyun için mouse tavsiyesi

Luck Star

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Haberleşme Mühendisi
Merhaba, oyun için mouse önerisi arıyorum makroları genel olarak sık kullanan biriyim.

Oynanan oyunlar genel olarak FPS, RYO, MMO..

En son G300 kullandım memnunum ancak 1 yıl gibi bir süre geçince mouse ciddi derecede yıprandı. Bu kadar alışmışken yarıyolda bırakması beni üzdü. Değişim geldi ancak satışa çıkardım.

G302 aldık o da küçük geldi elime oturmuyor, parmağımın orta kısmı havada kalıyor.

Aklımda şuan sadece G402 var. Neden G502 değil derseniz nette 1 milyon tane sorun, hata konusu ve videosu var. He belki daha çok sattığı için sorunlar daha çok görülür dersiniz ama bile bile alamam.

Mousepad olarak şuan kumaş siyah kaliteli bir pad var. G240'da var ancak benim değil ondan da alabilirim.

Arkadaşlar Rival300 tavsiye ediyor ancak baktım onun da sağı solu aşınıyor.

Deathadder diyorlar tasarımı hoşuma gitmedi. Ayrıca altın USB ucu yazısını görünce zaten bu markanın gösteriş amacı olduğunu anladım. Altın kaplama uç hiç bir şeyi değiştirmez.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı