Oyun için Mousepad önerisi

Fyria

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Logitech G102 faresine sahibim ve şu an mousepad kullanmamaktayım. Oyun oynarken biraz ciddi oynamayı seven birisiyim. Masamda farem pek iyi kaymıyor, bu sebepten dolayı mousepad ihtiyacı duydum.

Steelseries QcK isimli mosusepadı çok tavsiye ediyorlar.

Merak ettiğim şey ise şu:

Linkteki orjinal mi ?
QcK Mass, ve benzeri modelleri var. Farkları neler ?
Ayrıca tavsiye eder misiniz ?

Linkte ki orjinal ben 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum birkaç kez yıkamama rağmen hala kaygan tek eksisi biraz fazla toz ve kir turuyor ama düzenli olarak temizlerseniz sıkıntı olmaz ben tavsiye ediyorum şimdiden hayırlı olsun

logitech g240 almanı öneririm. çünkü logitech mouse pad in testleri gene logitech mouse lar ile gerçekleşmektedir. yani mouse u mouse pad'de A noktasından B noktasına kaç ms de götürüyorsnuz veya yana kaydırmalardaki tepkime hızı vs karar genede sizin.

Logitech G102 faresine sahibim ve şu an mousepad kullanmamaktayım. Oyun oynarken biraz ciddi oynamayı seven birisiyim. Masamda farem pek iyi kaymıyor, bu sebepten dolayı mousepad ihtiyacı duydum.

Steelseries QcK isimli mosusepadı çok tavsiye ediyorlar.

Merak ettiğim şey ise şu:

Linkteki orjinal mi ?
QcK Mass, ve benzeri modelleri var. Farkları neler ?
Ayrıca tavsiye eder misiniz ?
bu kadar pahalı bir mousepad e gerek yok bence, daha ucuza güzel mausepad lerde var . ama yinede sen bilirsin.

@Silinen üye adeks te sorun olmaz yıllardır olan turnuvalar düzenleyen bir firma + TR nin en iyi internet kafesi kafelerinden biri diyelim:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bloody, Logitech ve SteelSeries marka mousepad kullandım. Şuan SteelSeries Qck+ Navi Edition kullanıyorum ve çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı