Oyun için referans kulaklık önerileri

srcn.90

Picopat
Topping DX3 Pro+ 5 güne elimde olacak.
Halihazırda Cloud 2 kullanıyorum.

1. Cloud 2 ile kullanırsam farkı hisseder miyim?
2. Referans kulaklık (min 250ohm) alsam değer mi?
3. 4000 TL civarlarında hangi referans kulaklığı önerirsiniz? (aklımda DT 770 Pro veya DT 990 Pro var.)
4. Oyunlarda en iyi sesi kasmak için arkası kapalı mı, açık mı olmalı?

Referans kulaklık alırsan oyunlarda zevk almazsın, bir müzik prodüktörü olarak Cloud 2, DT 770 Pro ve Referans Monitörlere sahibim. Referans kulaklıklar sesi dümdüz verdiği için her frekans eşit duyulur, ayrıca o kulaklıkları besleyebilmen için ses kartına da ihtiyacın var. Cloud 2 oyun konusunda benim gözümde rakipsiz, hiç düşünme bile derim ben.

Edit: Kusura bakma kulaklık amfisi almışsın gözümden kaçmış ama fikrim hala aynı, Cloud 2'den devam derim ben.

Yorumu düzenliyorum.
Açık arkalı olarak HE400SE de önerebilirim aşırı memnunum. Basları, açık bir kulaklığa göre oldukça kuvvetli.

Son düzenleme:
Neden referans kulaklık? Sesi ham olarak vermek için üretilen kulaklıkların oyunlarda güzel performans vereceğini düşünmüyorum.
Hocam işte bilmediğimden soruyorum ben de.

Referans kulaklık alırsan oyunlarda zevk almazsın, bir müzik prodüktörü olarak Cloud 2, DT 770 Pro ve Referans Monitörlere sahibim. Referans kulaklıklar sesi dümdüz verdiği için her frekans eşit duyulur, ayrıca o kulaklıkları besleyebilmen için ses kartına da ihtiyacın var. Cloud 2 oyun konusunda benim gözümde rakipsiz, hiç düşünme bile derim ben.

Edit: Kusura bakma kulaklık amfisi almışsın gözümden kaçmış ama fikrim hala aynı, Cloud 2'den devam derim ben.
Hocam bu cevap beni vazgeçirir gibi oldu.

Yorumu düzenliyorum.
Açık arkalı olarak HE400SE de önerebilirim aşırı memnunum. Basları, açık bir kulaklığa göre oldukça kuvvetli.
Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı