Oyun için TWS kulaklık (Hakii time Pro vs Edifier X3s)

Hangisi?

• Edifier x3s

Oy: 1 33,3%
  • Hakii time pro

Oy: 0 0,0%
  • Realme buds t100

• Qcy t13

• Haylou gt1 pro

• Redmi buds 3 lite

• Diğer

• Oy verenlerin toplamı
    3

Messibo

Centipat
Daha fazla  
Hocalarım bilgisayarda oyun oynamak ve arada sırada müzik dinlemek için TWS kulaklık arıyorum. Hakii time Pro ve edifier X3s arasında kaldım. Realme Buds T100 de olabilir. Başka önerilere açığım bütçem 800 lirayı geçemez. Oyun modu kesinlikle olmalı mikrofon kalitesi önemli değil şarjı da 4 saatten uzun olsun. Kullanan arkadaşlar da deneyim paylaşabilirse mutlu olurum.

Gecikme açısından Razer'ların oyun modları baya başarılı. Ses kaliteleri için aynısını söyleyemem ama müzikte fena değiller.

Diğerlerini bilmiyorum fakat ben halihazırda QCY T13 kullanıyorum. T13 hakkındaki deneyimlerimi paylaşabilirim; mobil oyun oynayan birisi olmamakla birlikte kulaklığı yoğun bir şekilde 1 yıldır kullanıyorum. Oyun oynamak isteyen kullanıcılar için QCY uygulamasından veyahut kulaklık üzerinden oyun modunu etkinleştirebiliyorsunuz. Böylelikle gecikme süresi iyileşiyor. Müzik kısmı için ise; tizler ve basslar fiyatına göre tatmin edici, çözünürlük çok yüksek olmamakla birlikte ses seviyesi de aynı şekilde o kadar yüksek değil. Kulaklık bir kere rahat. Kulağınızdan düşme hissi yaratmıyor. Şarjı ise fabrika verisi full seste dinlerseniz 5 saat gidiyor. Fakat oyun modunda durum ne oluyor onu bilmiyorum. Ürün Type-C üzerinden şarj oluyor. Ben aldığımdan beri çok memnunum, tavsiye de ederim.

Haylou gt1 pro alma da ne alırsan al. Oyun modlu diye aldik, kutusunu incekedik falan, oyun modu yoktu. Zaten bağlantısı dengesizdi. Bir başkasında sorun cikmamis olabilir.

Gecikme açısından Razer'ların oyun modları baya başarılı. Ses kaliteleri için aynısını söyleyemem ama müzikte fena değiller.
Oyun ağırlıklı, müzik de dinlemek için bir TWS kulaklık arıyorsan, 800TL bütçeye Hammerhead X'ten iyisini bulamazsın bence.

Geri
Yukarı