Oyun için VA panel monitör alınır mı?

Bütçe
2000

Peki siz ne önerirsiniz? Tabii teknoloji şans işi, ghosting ve ölü piksel ile uğraşmak istemiyorum. Yine diyorum teknoloji şans işi memnun olunan bir monitör alırım ölü piksel gelir bu şansıma artık ama yine de riski en aza indirmek istiyorum. Sizce ne almalıyım?

LG 27gl650F.
ASUS VG279Q.

Bu 2 monitör bütçeni biraz aşar ama ikisi de güzel monitörler. Ergonomi olarak ASUS daha iyi. Onu tavsiye ederim. Senin istedigin gibi 27 inç.

Bunlar dışında: ASUS VG259QR 2350 TL Vatan da 165 Hz 24.5 inç IPS panel güzel bir monitör.
Son olarak bunların dışında en son tercih edecek olsam da ms olarak fazla fark olmayacak olan bu monitörleri de öneririm. AOC 24G2U, ASUS VG249Q.

Monitör alacaksan magdur olmamak için Amazon ve herhangi bir sorun da iade alan sitelerden satın almanı öneririm.

LG bütçemi çok aşıyor, ASUS'u alabilirim fiyatı öyle kalırsa. Mağdur olursam zor olacak benim için çünkü Afyon'un küçük bir ilçesinde yaşıyorum, hiçbir kargo şubesi yok. İade yapacak olursam farklı ilçeye gitmem gerekecek.

2200 TL'ye https://www.hepsiburada.com/asus-vg...tor-p-HBV00000I2BTZ?magaza=TuRuNCu Bilgisayar bu modeli tercih edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…